Hotel Paradise 2 - jakie pary dojdą do finału? Kto wygra drugą edycję show?

2020-11-19 21:29 kg
Klaudia El Dursi
Autor: wbf

Pod koniec sierpnia 2020 roku wystartowała druga edycja kultowego na całym świecie formatu Hotel Paradise. Ponownie uczestnikami programu są seksowni single, którzy marzą o tym, aby odnaleźć miłość życia oraz przeżyć niezapomnianą przygodę. Przez kilka tygodni mieszkają oni w luksusowym hotelu na Bali i muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swego boku. Kto zostanie na Bali najdłużej i dojdzie do wymarzonego finału?

Hotel Paradise 2 - jakie pary dojdą do finału? Kto wygra drugą edycję show? Zasady Hotelu Paradise są z pozoru bardzo proste - uczestnicy muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tysięcy złotych. Aby wygrać, mieszkańcy hotelu muszą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co pomoże im dojść do wymarzonego finału? Kto powalczy o zwycięstwo w ostatnim odcinku drugiej edycji?

Hotel Paradise 2 - jakie pary dojdą do finału?

Aktualizacja 2: Drugą edycję Hotelu Paradise wygrali Beata i Artur. Zgarnęli po 50 tysięcy złotych.

Aktualizacja: Do finału przeszły pary: Sonia i Łukasz oraz Beata i Artur.

Wielki finał drugiej edycji Hotelu Paradise zbliża się wielkimi krokami. Już 19 listopada 2020 roku zobaczymy ostatni odcinek odsłony, podczas którego poznamy zwycięzców. O wygraną walczyć będą: Sonia i Łukasz oraz Artur, i Beata. Wśród faworytów wymieniane są dwie pary - Magda i Robert oraz Ata i Artur. Warto pamiętać jednak, że Hotel Paradise to niezwykle dynamiczny program, w którym nie brakuje nagłych zwrotów akcji oraz wielkich powrotów. Jak na razie nic nie jest jeszcze przesądzone! Pozostaje nam czekać na kolejne odcinki Hotelu Paradise, które emitowane są od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:30 w TVN7.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE