Harry Potter - nowy film o młodym czarodzieju powstanie? Daniel Radcliffe jest tego pewny!

2019-02-21 10:59
Harry Potter
Autor: WARNER BROS. PICTURES / CLOSE, MURRAY / AlbumEAST NEWS Harry Potter

Nowa część przygód o Harrym Potterze być może już wkrótce ujrzy światło dzienne! Daniel Radcliffe w jednym z wywiadów dla zagranicznych mediów zdradził, że jest przekonany o realizacji nowej odsłony o najsłynniejszym czarodzieju świata.

Filmy o Harrym Potterze powstawały na podstawie książek J.K.Rowling. Ostatni z nich Insygnia Śmierci część 2 swoją premierę w kinach miał w 2011 roku. W sieci zrobiło się głośno o powrocie przygód młodego czarodzieja po wywiadzie jakiego udzielił odtwórca głównej roli Daniel Radcliffe. Obecnie aktora możemy podziwiać w w serialu Cudotwórcy, gdzie wciela się w postać Craiga. Grał też jedną z głównych ról w Iluzji 2, oraz w filmie Jungle i Beast of Burden. 

Polskie komedie romantyczne 2016, 2017, 2018, 2019 - najlepsze tytuły ostatnich lat

Harry Potter: czy powstanie kolejna część?

Daniel Radcliffe w rozmowie z portalem ing.com, zdradził że z ogromną chęcią bierze udział w produkcjach, które mają dobry scenariusz. Aktor powiedział również, że nie wyklucza, że powstanie kolejny film z młodym czarodziejem.

Jestem pewny, że kolejna wersja Harrego Pottera będzie się różnić od tej ostatniej. Z ogromną przyjemnością wezmę udział w jej realizacji. Bardzo dobrze wspominam te kilka lat na planie filmowym. 

Przypomnijmy, że popularność Danielowi Radcliffowi przyniosła seria dziewięciu części przygód o Harrym Potterze. W każdym z nich grał główną rolę.

Harry Potter: spin-offy

Ostatni film o Harrym Potterze miał premierę w 2011 roku. Do tej pory powstały dwa spin-offy przygód młodego przyjaciela: Fantastyczne zwierzęta: i jak je znaleźć, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Trzecia część planowana jest na 2020 roku.

NAJNOWSZE