Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy – twórcy planują spin-off o przygodach Hana Solo, a Anthony Ingruber z Wieku Adaline opublikował filmik, na którym naśladuje kultowe kwestie Harrisona Forda. Nadaje się do głównej roli w spin-offie Star Wars?
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy – polska premiera Star Wars VII już 18 grudnia, ale już zaczynają pojawiać się informacje o kolejnych filmach. Wiadomo, że powstanie spin-off Star Wars o Hanie Solo. Jego akcja rozegra się między III i IV epizodem Gwiezdnych Wojen. Oczywiście w filmie Star Wars o Hanie Solo nie zagra Harrison Ford. Jego miejsce chciałby zająć Anthony Ingruber, który już w Wieku Adaline odgrywał młodszą wersję popularnego aktora. Swoje możliwości udowadnia w filmiku:
Lucas Foster jak Han Solo – genialny szaleniec
Han Solo jako pilot Sokoła Millenium w Star Wars był genialny, ale i skłonny do ogromnego ryzyka. Podobny do niego jest Lucas Foster, bohater filmu Solar Attack - Gwiazda śmierci, który próbuje ocalić Ziemię przed uderzeniem słonecznej plazmy. Czy mu się uda? Oglądaj film Solar Attack online i przekonaj się już teraz! Przed premierą filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy zorganizuj sobie najlepszy seans sci-fi z eskaGO!