Gwiazdy M jak miłość sprzed lat. Pamiętasz kto grał w słynnym serialu TVP?

2021-05-25 12:47 Adrian Rybak
Małgorzata Kożuchowska
Autor: WBF

M jak miłość to serial, który nadal cieszy się dużą popularnością. Oglądalność słynnej produkcji Telewizji Polskiej nie spada pomimo 20 lat od premiery. Przez ten długi okres czasu wiele gwiazd pojawiło się w obsadzie tej produkcji. Niektórych pamiętamy bardzo dobrze, ale inna nazwiska mogą zaskoczyć.

M jak miłość to serial, w którym karierę rozpoczęło wiele gwiazd. Wysokie wyniki oglądalności sprawiają, że nowi aktorzy szybko poznawani są przez szeroką publiczność i tym samym stają się rozpoznawalnymi osobami. Swoje pierwsze kroki stawiali tam między innymi Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Rafał Królikowski, czy Jacek Poniedziałek. Tych aktorów pamiętamy wszyscy, ale było także wiele innych gwiazd, które przewinęły się przez obsadę Emki i wiele osób o tym nie pamięta. Ich postacie często były lubiane przez widzów, a odejście z serialu wiązało się z niezadowoleniem publiczności. Pamiętacie role tych gwiazd?

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha to aktorka, która aktualnie znana jest Polakom jako gwiazda filmu Planeta singli, jednak gwiazdą stała się dzięki swojej roli w M jak miłość. Zagrała młodą panią weterynarz o imieniu Joanna i była ukochaną Pawła. Według wielu widzów była to najlepsza partnerka bohatera Rafała Mroczka i wiele osób było zawiedzionych jej odejściem, ponieważ liczyli, że to właśnie z Joasią Paweł ułoży sobie życie.

Paweł Małaszyński

Pawła Małaszyńskiego można było obejrzeć w M jak miłość w pierwszych latach emisji serialu. Wcielił się w rolę Marcina, ukochanego Hanki z czasów sierocińca. Bohaterka Małgorzaty Kożuchowskiej zdradziła Marka z Marcinem i uważała, że to właśnie on jest największą miłością jej życia. Marcin niestety zmarł.

Agnieszka Perepeczko

Agnieszka Perepeczko, żona Marka Perepeczko, także pojawiła się w serialu M jak miłość. Zagrała Simonę, która była uwielbiana przez wielu fanów serialu. Była to Niemka, która przyjechała do Grabiny i stała się przyjaciółką Barbary Mostowiak. Simona była barwną postacią wśród społeczności z Grabiny.

Agnieszka Sienkiewicz

Kolejną aktorką, którą mogliśmy oglądać w Emce, była Agnieszka Sienkiewicz. Wcieliła się w postać Kasi, krewnej Mostowiaków, która niespodziewanie pojawiła się w Grabinie. Tam poznała Marcina Chodakowskiego, postać Mikołaja Roznerskiego. Para zakochała się w sobie i Kasia zaszła w ciążę. Umarła jednak podczas porodu. To jeden z najbardziej dramatycznych momentów w serialu, który zapadł w pamięci fanów M jak miłość.

Mariusz Sabiniewicz

Mariusz Sabiniewicz to aktor, który wcielał się w postać Norberta, męża Marty i ojca Łukasza i Ani. Norbert sprawił wiele problemów w życiu Marty. Kiedy urodził się Łukasz, wyrzekł się go i nie zgodził się oddać mu krwi. Z czasem Norbert powrócił i na nawo zakochał się w matce swojego syna. Miał także wypadek, w wyniku którego stał się niepełnosprawny. Norbert zginął w katastrofie lotniczej. Aktor Mariusz Sabiniewicz zmarł w 2007 roku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE