Gwiazda Harry'ego Pottera rezygnuje z aktorstwa?! Manager dementuje doniesienia!

2021-02-27 18:52 AW
Harry Potter
Autor: East News

Filmy o Harrym Potterze jest do dziś jedną z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych serii filmowych. Trójce aktorów, którzy wcielili się w role głównych bohaterów - Harry'ego, Hermiony i Rona - przyniosła ogromną rozpoznawalność, a oprócz tego stała się dla nich przepustką do ogromnej międzynarodowej kariery. W mediach pojawiły się doniesienia, które bardzo zaniepokoiły fanów serii, jakoby Emma Watson, wcielająca się w postać Hermiony Granger, miała zrezygnować z aktorstwa.

Gwiazda Harry'ego Pottera chce zrezygnować z aktorstwa? Okazuje się, że informacje, które pojawiły się w mediach, okazały się nieprawdziwe. Gdyby Emma Watson, która wcielała się w postać filmowej Hermiony we wszystkich częściach serii, faktycznie planowała aktorską emeryturę, oznaczałoby to, że - o ile kiedykolwiek pojawi się pomysł o stworzeniu kolejnego filmie z sagi o Harrym Potterze - ktoś inny musiałby wcielić się w postać Hermiony Granger.

Emma Watson rezygnuje z aktorstwa? Manager aktorki dementuje doniesienia

Informacja o tym, że Watson ma rzekomo przestać pojawiać się w filmach, obiegła media w czwartek 25 lutego. O jej przejściu na wcześniejszą aktorską emeryturę informowały niemal wszystkie media. Okazało się jednak, że informacja nie jest prawdziwa, a zdementował ją sam manager aktorki, Jason Weinberg, w oświadczeniu dla Entertainment Weekly. Weinberg powiedział, że 'media społecznościowe aktorki są uśpione, ale jej kariera nie jest'.

Mimo że Watson ostatnio nie grała w wielu filmach, wygląda na to, że fani aktorki nie mają jednak powodu do zmartwień i będą mieli okazję zobaczyć ją jeszcze w filmach. W ostatnim czasie Emma Watson zagrała m.in. adaptacji Małych kobietek w reżyserii Grety Gerwig w 2019 roku, wcześniej natomiast w 2017 wyszły dwa filmy z jej udziałem - Piękna i bestia oraz The Circle: Krąg.

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
NAJNOWSZE