Gra o tron - spin-offy. Co już wiadomo o następcach Game of thrones?

2019-05-20 21:38
Gra o tron sezon 8
Autor: Materiały prasowe HBO Polska Gra o tron sezon 8

Fani serialu Gra o tron czekają na finał ostatniego sezonu. Mamy jednak dobrą wiadomość, ponieważ HBO nie zrezygnuje tak łatwo z franczyzy. Trwają prace nad spin-offami serialu. Kto zagra w produkcji? Co już wiadomo o tych produkcjach?

Gra o tron powoli dobiega końca. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany w nocy z 19 na 20 o godzinie 3:00. HBO jak się okazuje już myśli nad innymi historiami z Westeros. George R.R. Martin zaproponował aż 5 spin-offów Gry o tron. The Long Night, bo tak miałaby nazywać się jedna z produkcji HBO została osadzona tysiąc lat przed wydarzeniami z Gry o tron. Co już wiadomo o nowych przygodach z Westeros?

Gra o tron - spin-offy. Co już wiadomo o następcach Game of thrones?

Fani Gry o tron zacierają ręce. Powstaje prequel Gry o tron. Akcja została osadzona tysiąc lat przed wydarzeniami z dotychczasowej produkcji, a fabuła zdradzi, co mogło doprowadzić do upadku świata złotej Ery Herosów. Będą ujawnione również sekrety z historii Westeros. Trzy produkcje, które są spin-offem Gry o tron są powoli realizowane. Jak czytamy na blogu George R.R. Martin zdjęcia do The Long Night rozpoczną się w tym roku:

Nie warto wierzyć w internetowe doniesienia. Pojawiło się pięć różnych następców Gry o tron (nie przepadam za określeniami spin-off), a pracę nad trzema z nich idą w bardzo dobrym tempie. The Long Night będzie kręcony jeszcze w tym roku, a dwa pozostałe w niedalekiej przyszłości.

HBO nie potwierdza i nie zaprzecza medialnym doniesieniom. Natomiast znamy już obsadę. Główną rolę otrzymała Naomi Watts. Aktorka wcieli się w charyzmatyczną bywalczynię salonów. Postać ma skrywać wiele mrocznych sekretów. Pierwszy odcinek ma wyreżyserować S.J. Clarkson, który odpowiedzialny jest między innymi za Jessica Jones. O czym mogą opowiadać pozostałe dwie produkcje? Według George'a projekty mogą być oparte o kronikę rodu Targaryenów Ogień i krew.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE