Gra o tron sezon 8 - FINAŁ. Kiedy i o której ostatni odcinek GoT?

2019-05-20 18:42
Gra o tron sezon 8
Autor: Materiały prasowe HBO Polska Gra o tron sezon 8

Ostatni sezon jednego z najpopularniejszych seriali w historii rozpoczął się 15 kwietnia 2019. Fani Gry o tron musieli naprawdę długo naczekać się na nowe odcinki - poprzedni, siódmy sezon, zakończył się bowiem w 2017 roku. Między innymi z tego powodu oczekiwania wobec finału Gry o tron są naprawdę bardzo duże. Kiedy będziemy mogli przekonać się, jak kończy się serial?

Gra o tron sezon 8 - finał. Kiedy ostatni odcinek GoT? Mimo że powstają już plany stworzenia prequela Gry o tron, a przygoda z tym uniwersum z pewnością szybko się nie skończy, ostatni odcinek ósmego sezonu serialu będzie pewnego rodzaju przełomem. Gra o tron to bez dwóch zdań wyjątkowy serial w historii popkultury, który gromadzi przed ekranami rekordową widownię.

Gra o tron sezon 8 - ile odcinków liczy?

Sezony 1-6 składały się z największej liczby odcinków - każdy z nich liczył ich 10. W sezonie 7 mieliśmy 7 odcinków serialu, natomiast ostatni, 8 sezon liczy ich zaledwie 6. Mimo że w finałowym sezonie będzie ich najmniej w całej serii Gry o tron, twórcy od dawna zapowiadali, że czeka nas spektakularne widowisko, a każdy z odcinków jest tak naprawdę nieco skróconym filmem. Są one bowiem bardzo długie - aż trzy z nich trwają 1 godzinę i 20 minut.

Gra o tron sezon 8 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek serialu?

Kolejne odcinki serialu pojawiają się co tydzień od 15 kwietnia. Ostatni, szósty odcinek, będzie miał swoją premierę w poniedziałek, 20 maja. Polscy widzowie standardowo będą mogli obejrzeć go w HBO i HBO GO w nocy z 19 na 20 o godzinie 3:00. Powtórka zaplanowana jest na poniedziałek na godzinę 20:10.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE