Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle - kiedy w TV? Dni i godziny emisji

2020-07-07 16:39 aw
Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle
Autor: Materiały Prasowe

Gordon Ramsay przemierza Amerykę wielką ciężarówką, zwaną Piekłem na Kółkach, odwiedzając restauracje na skraju bankructwa, by tchnąć w nie nowe życie i pomóc ocalić je od katastrofy. Każdy przypadek to prawdziwe wyzwanie, tym większe, że na metamorfozę Ramsay i jego zespół mają tylko 24 godziny. Czy w tak krótkim czasie da się je uratować? Gwarancji nie ma ale jedno jest pewne - determinacja jest ogromna: "Jeśli zobaczę szansę, pójdę nawet do piekła" - mówi Gordon Ramsay, wkraczając do akcji.

Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle - kiedy w TV? Dni i godziny emisji, powtórki. W pierwszym odcinku Gordon odwiedza tradycyjną włoską restaurację Bella Gianna’s w Congress w stanie Nowy Jork. Współwłaściciel, Vinny, niegdyś prowadził ją z mężem siostry, ale po śmierci szwagra interes szedł coraz gorzej. Vinny popadał w coraz większą frustrację i zgorzknienie z powodu poczucia winy, że nie potrafi sprostać prowadzeniu firmy oraz przekonania, że rozczarowuje ojca.

Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle - kiedy w TV? Dni i godziny emisji, powtórki

Przynosząca ciągłe straty restauracja jest przyczyną nieustannego niepokoju, zmartwień i kłótni, przez co wydaje się niszczyć całą kochającą się rodzinę. Czy w ciągu jednej doby uda się przywrócić na właściwe tory firmę i relacje bliskich sobie ludzi? Przebojową produkcję, która wkrótce po debiucie w Stanach Zjednoczonych stała się najlepiej oglądanym kulinarnym show, w Czwórce będzie można oglądać w piątki o godz. 13. począwszy od 10 lipca 2020.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE