Kuchenne rewolucje

i

Autor: Materiały Prasowe

Gęś na Jaśku - Kościelniki Górne. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje?

2020-08-25 14:30

Magda i Maciek pasjonaci rajdów „off road” często ścigali się i trenowali na torze niedaleko Kościelnik Górnych. Kiedy pojawiła się okazja zakupu pensjonatu z restauracją, nie zastanawiali się długo - trzy dni później zostali jej właścicielami. Postanowili wydzierżawić restaurację doświadczonemu szefowi kuchni, Gabrielow. Od samego początku restauracja pod rządami Gabriela przynosiła same straty. Żeby pokryć rachunki za media oraz wypłaty dla pracowników, Magda i Maciek musieli wykładać pieniądze z własnej kieszeni, a comiesięczne długi restauracji okazały się być studnią bez dna.

Gęś na Jaśku - Kościelniki Górne. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje? Mimo pasma porażek właściciel cały czas wierzył w umiejętności i wiedzę Gabriela. Inne zdanie na jego temat miała Magda. Kiedy jednak musieli sprzedać kolejną rajdową terenówkę, żeby pokryć koszty utrzymania restauracji, oboje zgodzili się, że jedyną osobą, która może im pomóc jest Magda Gessler.

Gęś na Jaśku - Kościelniki Górne. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje?

Gdy restauratorka wróciła do Gęsi na Jaśku po kilku tygodniach, zastała knajpę pełną gości. Magda Gessler niezwykle chwaliła niektóre potrawy - o pizzy z gęsiną powiedziała, że jest to jedno z najlepszych dań, jakie jadła - ale wskazała na kilka niedociągnięć. Gessler przyznała, że mimo kilku wpadek wierzy w nową szefową kuchni i daje temu miejscu szansę.

Wielki test o Magdzie Gessler!

Pytanie 1 z 8
W którym roku urodziła się Magda Gessler?

Odcinek z Kościelnik Górnych premierowo został wyemitowany 3 listopada 2016 roku. Niestety - wszystko wskazuje na to, że udział w programie nie pomógł właścicielom na długo. Restauracja nie ma obecnie swojego fanpage'a ani strony w Google, a z komentarzy, jakie można przeczytać na fanpage'u Kuchenne Rewolucje - naszymi oczami, wynika, że od 2017 roku w miejscu Gęsi na Jaśku istnieje już zupełnie nowa restauracja. Nie wiadomo jednak, czy lokal należy do tych samych właścicieli.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE