Garfield, koty górą (2009) DVD

2010-03-19 18:17
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Garfield ratuje świat animacji i komiksu.

Zrealizowany w cyfrowej technice 3D animowany film o przygodach najsłynniejszego kota świata, który odkrywa w sobie cechy superbohatera i staje do walki z siłami, które dążą do przejęcia władzy nad światem. Garfield musi porzucić swój dotychczasowy styl życia (jedzenie i spanie)i pomóc Garzooce super kocurowi ze świata komiksu, który przybył do animowanej krainy z przerażającymi wieściami. Zła kocica Vetvix zaatakowała planetę Dorkon i ukradła urządzenie, dzięki któremu zamierza podbić zarówno komiksowy, jak i animowany świat. Czy rudy obżartuch stanie na wysokości zadania i pomoże Garzooce uratować komiksowy i animowany świat przez zagładą…? Przygotujcie dużo popcornu i włączcie DVD.
Garfield, to bohater komiksu autorstwa Jona Davisa. Przygoday kocura zaczęto publikować w 1978 roku. Pierwszym filmem na podstawie komiksu był „Garfield” z 2004 roku. Do filmu „Garfield- koty górą” scenariusz napisał sam Jim Davis. Davis działa też charytatywnie – założył The Professor Garfield Foundation, która pomaga dzieciom.

Garfield koty górą / Garfield's Pet Force (2009, USA, Korea Południowa, 77 minut)
Reżyseria: Mark AZ Dippe, Kyung Ho Lee
Polski dubbing : Cezary Żak, Joanna Jabłczyńska, Joanna Liszowska...

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE