Fryderyki 2021 - transmisja online i w TVN. O której i gdzie oglądać?

2021-08-05 13:29 AW
Viki Gabor
Autor: WBF

Galowy wieczór, który odbędzie się w stolicy województwa zachodniopomorskiego, w Szczecinie, uświetnią niezapomniane koncerty z udziałem najbardziej uznanych polskich artystów, reprezentujących różne style i gatunki muzyczne. Na scenie Netto Areny zobaczymy i usłyszymy między innymi wyjątkowe kobiece głosy i zaskakujące artystki, w tym: sanah, Margaret, Natalię Nykiel, Lanberry, Kayah, Viki Gabor, Hanię Rani, Melę Koteluk, Natalię Szroeder, Kasię Lins, Anię Dąbrowską i Natalię Przybysz.

Zaproszą one do wspólnych występów m.in.: Ralpha Kaminskiego, Vito Bambino, Gromee’ego, Skubasa i męską reprezentację Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch. Na scenie nie zabraknie także mocnych solowych męskich głosów – 5 sierpnia będziemy mogli zachwycić się występami Krzysztofa Zalewskiego, Sobla, Grzegorza Hyżego, Tomka Lipińskiego, a także zespołów Nocny Kochanek i EABS.

Fryderyki 2021 - transmisja online i w TV. Gdzie oglądać wydarzenie?

Galę poprowadzą Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Mery Spolsky i Robert Karpowicz – dziennikarz Radia Zet. Pełna lista nominowanych do nagrody Fryderyk 2021 dostępna jest na stronie: fryderyki.pl. Gala odbędzie się w czwartek 5 sierpnia 2021 r. Transmisja tego wydarzenia rozpocznie się o godzinie 21:00 na antenie TVN. Online Fryderyki będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy WP Pilot.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE