Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa 2020 - powtórka. Kiedy i o której oglądać retransmisję wydarzenia?

2020-10-02 11:22 AW
Romane Dyvesa
Autor: TOMASZ GAWALKIEWICZ/REPORTER/EastNews

Romane Dyvesa (Cygańskie Dni) zwane też Festiwalem Kultury Cgańskiej to najstarszy i najbardziej ceniony festiwal cygański w Europie, odbywający się nieprzerwanie od ponad 30 lat w Gorzowie Wielkopolskim. Imprezie głównej – prezentacjom scenicznym – towarzyszą seminaria naukowe, spotkania z poezją cygańską, wystawy artystyczne oraz warsztaty taneczne.

Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa 2020 - powtórka. Kiedy i o której oglądać retransmisję wydarzenia w Gorzowie Wielkopolskim? Gorzowskie spotkania Romane Dyvesa są miejscem, gdzie ogniskują się ważne dla Cyganów formy aktywności społecznej, twórczej i naukowej. Na festiwalu wystąpią artyści romscy z całej Europy.

Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa 2020 - powtórka. Kiedy i o której?

Festiwal Zespołów Cygańskich w tym roku będzie można obejrzeć w niedzielę 4 października w TVP2 o godzinie 20:00. Powtórka z transmisji koncertu zaplanowana jest na wtorek 13 października na godzinę 1:25 w TVP Rozrywka. Widzowie, którzy przegapią koncert w TVP, z pewnością będą mieli później także możliwość zobaczenia wydarzenia online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl. W tym roku gośćmi specjalnymi na Festiwalu Zespołów Cygańskich są Maryla Rodowicz i Halina Mlynkova.

Przysięga, Więzień miłości, Elif - co wiesz o tureckich serialach?

Pytanie 1 z 9
Jak miała na imię matka Elif, tytułowej bohaterki serialu?
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE