gwiazdy

Felek z "Gogglebox" mocno się zmienił. Wiemy, jak wyglądał lata temu!

2024-06-17 15:52

Program "Gogglebox" gości na antenie TTV od 10 lat. Jednym z najbardziej lubianych uczestników show jest Jakub Feliński, znany jako Felek. Nie wszyscy fani formatu wiedzą jednak o tym, że może on pochwalić się spektakularną metamorfozą. Zobaczcie, jak wyglądał, zanim stał się sławny.

Program "Googlebox" od dekady utrzymuje się na polskim rynku telewizyjnym. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy bohaterów, których zadaniem jest komentować inne, często konkurencyjne formaty goszczące w TV. Jedną z najbardziej lubianych osób, niejako będących już symbolem "Goggleboxa", jest Jakub Feliński, znany szerzej widzom jako Felek. Pochodzący z Białegostoku uczestnik programu dołączył do jego obsady w 8. edycji, razem ze swoimi wieloletnimi kolegami - Krzyśkiem Ufnalem i Konradem Mariańskim. Nie jest tajemnicą, że Kuba i Konrad poznali się jeszcze w czasach liceum i od tamtej pory pielęgnują swoją przyjaźń. 31-letni dziś Felek nie może narzekać na brak powodzenia. Pod zamieszczanymi przez niego zdjęciami w social mediach roi się od komplementów. Jakiś czas temu Jakub pokazał, jak wyglądał, zanim stał się sławny.

Tak wyglądała Agnieszka Kotońska na początku kariery w "Gogglebox". To jedna z największych metamorfoz w historii polskiej TV!

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników

Tak wyglądał kiedyś Felek z "Gogglebox"

Felek, Krzysiek i Konrad to trio, które pokochali widzowie programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Panowie mają oddane grono fanów, którzy cenią ich nie tylko za dystans do siebie i poczucie humoru, ale również za wygląd. Jakiś czas temu Kuba pokazał, jak zmienił się na przestrzeni lat. Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Przyznacie, że to prawdziwie spektakularna metamorfoza!