farma

i

Autor: Materiały prasowe

Programy

Farma 3: Jak głosować w finale? To widzowie wyłonią zwycięzcę!

2024-02-29 19:52

Kto zajmie miejsce Kuby Wojnowskiego i Tomasza Wędzonego z poprzednich edycji i wygra 100 tysięcy złotych oraz Złote Widły? Tego wszystkiego dowiemy się już 1 marca. Jednak zanim to nastąpi, widzowie wybiorą swojego faworyta. To właśnie od nich będzie zależało to, kto zgarnie główną nagrodę.

Trzeci sezon Farmy, niemal od pierwszego odcinka, przynosi wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, zaskakujących sojuszy oraz wyczerpujących pojedynków. Każdego tygodnia z gospodarstwem zegnali się kolejni uczestnicy, co tylko potęgowało niepewność i strach. Ciężkie decyzje i wewnętrzna walka pomiędzy strategią i przyjaźnią powodowała, że emocje nie raz sięgały zenitu. Farma 2024, to nie tylko codzienny obrządek i dbanie o zwierzęta, ale również intrygi, knucia i kłótnie, których nie brakowało. Mocy sojusz Amandy i Marty, który w pewnym momencie przeżył prawdziwy kryzys, płomienne uczucie Marcina skierowane w stronę Darii, lojalność Margaret i twarde stąpanie po ziemi Reni sprawiły, że widzowie wspólnie z uczestnikami przeżywali chwile grozy, ale też szczęśliwe i wzruszające momenty. Teraz jednak przyszedł czas na ostateczne starcie. Tym razem jednak wygrana nie zależy od taktyki farmerów czy ich siły. W ostatnim odcinku decydujący głos będą mieli widzowie.

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #25

Farma 3 - głosowanie

Finał Farmy 2024 będzie miał miejsce 1 marca. To właśnie wtedy poznamy uczestnika, który zgarnie tytuł trzeciego Super Farmera, Złote Widły oraz 100 tysięcy złotych. Jednak zanim to nastąpi, na podstawie głosowań i eliminacji, poznamy trójkę finalistów, którzy trafią do ostatniego odcinka. Takie zasady obowiązywały w dwóch poprzednich edycjach i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek w tym temacie miało się zmienić. Od tego momentu wszystko będzie już w rękach widzów. O tym, kto zgarnie nagrodę zadecydują widzowie poprzez głosowanie SMS. Kiedy tylko oficjalnie poznamy 3 finalistów, poniżej uzupełnimy imiona farmerów oraz numery telefonów, za pośrednictwem których będzie można oddać głos na swojego faworyta.

  • sms na numer .... o treści ....
  • sms na numer .... o treści ....
  • sms na numer .... o treści ....

Farma 3 - kto wygra?

Zwycięzca Farmy 2024, według większości internautów, znany jest niemal od początku edycji. Wiele osób sugeruje, że Złote Widły oraz 100 tysięcy złotych trafią w ręce Reni. Wszystko ze względu na to, że jest jedną z najbardziej lojalnych osób znajdujących się obecnie na gospodarstwie. Co więcej, kobieta ma spore doświadczenie, które okazuje się niezbędne na farmie, ponieważ od wielu lat jest właścicielką firmy drobiarskiej. Z pewnością może być to sporym zaskoczeniem, ponieważ część osób uważa, że produkcja jasno daje do zrozumienia, że to Amanda jest ich faworytką. Fani show podkreślają, że jest to najczęściej pokazywana farmerka, która wzbudza największe kontrowersje. Zarówno wśród widzów jak i pozostałych uczestników, co może wskazywać na to, że dojdzie ona do finału.