Farba miniowa - czemu ma zapobiec jej użycie? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-07-31 19:00
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player.pl

Czemu ma zapobiec użycie farby miniowej? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzieliła jej uczestniczka? Kobieta miała niestety problemy już na samym początku i przy pierwszym pytaniu poprosiła o pomoc publiczność. Czy tym razem poszło jej lepiej i dała radę przejść do następnego pytania?

Czemu ma zapobiec użycie farby miniowej? Jak brzmi odpowiedź na to pytanie z Milionerów? Czy znała ją uczestniczka? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały: A) zagnieżdżeniu się korników, B) korozji metali, C) sinieniu drewna, D) namakaniu gipsu. Farba miniowa - czemu ma zapobiec jej użycie?

Milionerzy 2019 - nowe odcinki po wakacjach. Kiedy oglądać?

Czemu ma zapobiec użycie farby miniowej?

Tak brzmiało pytanie za 2 tys zł. Uczestniczka, która je usłyszała, niestety nie miała pojęcia. Przyznała, że pierwszy raz spotyka się z takim pojęciem. Bardzo długo namyślała się nad wyborem odpowiedzi, rozważała również wzięcie koła. Jednak z racji tego, że wykorzystała już jedno, uznała, że strzeli i wybrała D. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to B) korozji metali.

NAJNOWSZE