FAME MMA 3 - transmisja z ważenia. O której godzinie i gdzie oglądać?

2019-03-30 11:00
FAME MMA 3 - ważenie, transmisja na żywo
Autor: DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News FAME MMA 3 - ważenie, transmisja na żywo

FAME MMA 3 odbędzie się 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. W przeddzień wszyscy zawodnicy wezmą udział w oficjalnym ważeniu. Transmisja i godzina tego wydarzenia do sprawdzenia na Eska CINEMA.

FAME MMA 3 to gala, która od kilku miesięcy wzbudza mnóstwo emocji wśród tysięcy fanów freak fightów w całej Polsce. Trzecia edycja FAME MMA odbędzie się 30.03.2019 w Atlas Arenie w Łodzi. Tego dnia kibice zobaczą dziewięć interesujących pojedynków w tym walkę wieczoru: Szymon Kasprzyk ISAMU - Daniel Pawlak DEEJAYPALLASIDE. Innym starciem, na które wszyscy czekają to walka Godlewska - Linkiewicz. Jednak zanim zaczniemy emocjonować się galą przed nami jeszcze ceremonia ważenia wszystkich zawodników. Patrząc na zainteresowanie trzema wcześniejszymi konferencjami możemy być pewnie, że i tym razem będzie niezwykle gorąco!

FAME MMA 3 - ważenie. Transmisja na żywo

Organizatorzy FAME MMA 3 nie podali jeszcze oficjalnej informacji odnośnie transmisji na żywo z ważenia. Ceremonia odbędzie się w piątek, 29 marca o godzinie 18:00 i obejrzeć ją będzie można na oficjalnym kanale Lorda Kruszwila na YouTubie. Na miejscu będzie nasz fotograf. Wyniki ważenia oraz zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie na eska.pl.

Aktualizacja: ważenie z FAME MMA 3 można zobaczyć na oficjalnym kanale Lorda Kruszwila - TUTAJ.

NAJNOWSZE