EURO 2.07.2021 - mecze na żywo online i TV. O której i gdzie oglądać?

2021-07-02 12:27 Adrian Rybak
Euro 2021. Grupa B. Tabela, drużyny, terminarz, mecze, wyniki, punkty
Autor: pixabay Euro 2021. Grupa B. Tabela, drużyny, terminarz, mecze, wyniki, punkty

Euro 2020 to najważniejszy turniej piłkarski tego roku. Dzisiaj rozpocznie się kolejny etap Mistrzostw Europy, ponieważ przed nami pierwsza spotkania ćwierćfinałowe. Reprezentacje wrócą na stadiony, aby walczyć o awans do półfinałów. Jakie mecze odbędą się w piątek 2.07.2021? Gdzie i o której je oglądać? Odpowiadamy na najważniejsze pytania kibiców.

Euro 2020 wchodzi na decydujący etap turnieju. Przed nami ćwierćfinałowe spotkania, podczas których poznamy cztery drużyny, które biły się będą o tytuł Mistrza Europy. Skład meczów ćwierćfinałowych jest wielkim zaskoczeniem dla wielu kibiców. Już podczas 1/8 finału z turniejem pożegnały się cztery drużyny, które uważane były za głównych faworytów Euro 2020. Mowa o reprezentacjach Francji, Niemiec, Portugalii oraz Holandii. Oznacza to, że na pewno będziemy mieli nowego mistrza, ponieważ Portugalczykom nie udało się obronić tytułu? Kto to będzie? Najpierw rozegrane muszą zostać mecze ćwierćfinałowe, a te rozpoczną się już w piątek 2.07.2021. Tego dnia zostaną rozegrane dwa z nich. Jakie drużyny zawalczą o półfinał i o której oglądać mecze? Sprawdź niżej.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia

EURO 2.07.2021 - mecze. Miejsce, godzina, transmisja

  • Szwajcaria - Hiszpania, 18:00, Stadion w Sankt Petersburgu (Rosja), TVP2
  • Belgia - Włochy, 21:00, Allianz Arena w Monachium (Niemcy), TVP1

Euro 2020 - transmisja w TV i online

W Polsce prawa do transmisji Euro 2020 uzyskała Telewizja Polska. Wszystkie spotkania zostaną pokazane w telewizji naziemnej w jakości 4K. Mecze będzie można oglądać w TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Transmisje udostępniane będą także w internecie. Będzie można je znaleźć na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE