Euforia sezon 2. Czy będą dalsze odcinki kontrowersyjnego serialu HBO?

2019-08-06 10:15
Euforia
Autor: Materiały Prasowe

Euforia (Euphoria) to nieszablonowy serial HBO o dorastaniu, który szczerze opowiada o nastoletnim świecie, zaprawianych narkotykami imprezach i towarzyszącym młodym ludziom lęku. Bohaterką serialu jest 17-letnia Rue Bennett (Zendaya). Nastolatka zakończyła niedawno odwyk i zastanawia się nad swoją przyszłością. Jej życie gwałtownie się zmienia, kiedy poznaje Jules Vaughn (Hunter Schafer), transseksualną dziewczynę, która niedawno przeprowadziła się do miasta po rozwodzie swoich rodziców i podobnie jak Rue szuka swojego miejsca na Ziemi.

Euforia sezon 2. Czy będą dalsze odcinki kontrowersyjnego serialu HBO? O tej produkcji zrobiło się głośno już od pierwszego odcinka. Wszystko za sprawą niezwykle odważnych i obrazowych scen przemocy, seksu czy brania narkotyków, do których nie jesteśmy zupełnie przyzwyczajeni w serialach o nastolatkach. Czy Euforia może liczyć na kontynuację po pierwszym sezonie?

Euforia - sezon 2 serialu HBO powstanie?

Pomysłodawcą i autorem scenariusza wszystkich odcinków serialu jest Sam Levinson, który jest także jego producentem wykonawczym i reżyserem pięciu odcinków. Filmografia Sama Levinsona obejmuje takie tytuły, jak Assassination Nation, Kolejny szczęśliwy dzień i film HBO Arcyoszust. Jak podaje serwis Screen Rant, twórcy potwierdzili, że serial na pewno otrzyma drugi sezon! Niestety, jak na razie jego szczegóły, takie jak fabuła czy obsada, nie są jeszcze znane. Możemy natomiast spodziewać się, że kolejne odcinki Euforii ukażą się w 2020 roku.

NAJNOWSZE