Eliza i Jay

i

Autor: materiał prasowy TVN

Hotel Paradise

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" rozstali się. Fani są w szoku! Byli pewni, że uczestnicy randkowego show zaplanowali już wspólną przyszłość

2024-05-24 14:03

Eliza Milewska i Jay Dąbrowski to uczestnicy piątej edycji „Hotelu Paradise”. Mimo że nie wygrali swojej edycji i 100 tysięcy złotych, wygrali coś znacznie ważniejszego - miłość. Do tej pory, jako nieliczni byli mieszkańcy hotelu, pozostawali w związku. Niestety jak się okazało, ich związek to już przeszłość…

Największymi zwycięzcami piątej odsłony „Hotelu Paradise” wbrew pozorom nie byli Wiktoria Kozar oraz Sevag Formella, którzy zgarnęli 100 tysięcy złotych, ale zupełnie inni uczestnicy. To właśnie w tej edycji poznali się Oliwia Gruszecka oraz Kuba Sobczak, których związek przetrwał jeszcze parę miesięcy po zakończeniu programu, Laura Tarkota oraz Kasper Nowakowski, którzy nadal są razem oraz Eliza Milewska i Jay Dąbrowski, którzy do tej pory uchodzili za szczęśliwą parę, spełniającą kolejne, podróżnicze marzenia. Niestety, Eliza i Jay to już przeszłość.

Największe ciacha wszystkich edycji Hotelu Paradise. To do nich wzdychały fanki przed telewizorami!

Eliza i Jay nie są już razem!

Poznali się na planie piątej edycji „Hotelu Paradise” i od samego początku byli nierozłączni. Już po wyjściu z programu, który zakończyli na czwartym miejscu, zamieszkali u rodziców Elizy i wspólnie budowali swoją przyszłość. W ubiegłym roku odbyli podróż po Afryce, w tym roku natomiast odwiedzili Azję i tam spędzili kilka miesięcy. Niestety okazuje się, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Na InstaStories Elizy pojawił się komunikat: 

Jak wiele z Was przypuszczało rozstaliśmy się z Jayem. Ze względu na to, że nasz związek był publiczny chciałam Wam to powiedzieć, aby być wobec Was szczera. Proszę uszanujcie to, że nie chce wypowiadać się więcej na ten temat, ani tym bardziej wyciągać naszych prywatnych sytuacji na światło dzienne. Jestem wdzięczna za wszystkie chwile, które mogłam z nim przeżyć a było ich bardzo dużo i były naprawdę wyjątkowe. Nasze drogi się rozeszły i życzę mu jak najlepiej.

Jay z kolei dodał post na Instagramie, w którym wyznał, że ostatnie dni był dla niego wyjątkowo trudne. Przede wszystkim dlatego, że stracił swoją drugą połówkę. 

Nie mogę w to uwierzyć lub akceptować ale muszę. Nie mogę spać a jak się obudzę mam wrażenie że to był koszmar. Niestety nie był. (...) Te ostatnie dwa i pół lata były najpiękniejsze w moim życiu i do ostatniego oddechu będę za nich wdzięczny. Mieliśmy przepiękne życie i bez was dużo z tego nie byłoby nam dane. W tym momencie nie wiem jak iść dalej ale muszę. 

Nie wiadomo, jaki był powód rozstania Elizy i Jaya.