Elif streszczenie po polsku. Fidan próbuje zabić Melek. Pozoruje jej samobójstwo

2021-10-18 11:25 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale od miesięcy cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, porwania, pościgi, zabójstwa, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli produkcji znad Bosforu, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu?

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Wieczna miłość, Miłosne potyczki, Więzień miłości, Elif, Łzy Cennet czy też Marzę o tobie to tureckie seriale, które mogą się pochwalić ogromną sympatią ze strony widzów. Odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. W każdym odcinku naprawdę dużo się dzieje, co sprawia, że ciężko oderwać wzroku od ekranu telewizora. Czy najbliższe odcinki Elif również będą pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1079

W 1079. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na środę, 27 października 2021 roku, Çicek przyznaje się, że dała Melek jedzenie. Fidan i Nesrin biją ją tak, że kobieta traci przytomność i trafia do ambulatorium. Mahir nie posiada się z radości na wieść, że mecenas Fikret wzięła sprawę Melek. Niestety, informacja ta utwierdza rodzinę Haktanir w ich podejrzeniach. Teraz są pewni, że skoro stać Melek na tak drogą adwokat, musiała już wcześniej okraść inne rodziny. Hümeyra jedzie do wydziału ewidencji ludności.

Sonda
Czy historia Melek i Elif zakończy się szczęśliwie?

Dowiaduje się tam, że Melek jest matką Elif. Ona i Kerem próbują łączyć ze sobą fakty, jednak poziom zagmatwania całej sprawy wprawia ich w jeszcze większą dezorientację. Kiymet dowiaduje się o adwokatce. Jest pewna, że to Mahir ją wynajął. Ściąga syna do rezydencji i robi mu wyrzuty. Fidan próbuje zabić Melek pozorując jej samobójstwo. Gdy dochodzi między nimi do szamotaniny, do celi zostaje wprowadzona Gwiazda. Ku zaskoczeniu Fidan, butna dziewczyna staje po stronie Melek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE