Elif streszczenie po polsku. Tarik każe swoim ludziom zabić Leventa. Czy Hümeyra uratuje mężczyznę?

2021-04-13 12:09 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Więzień miłości, Elif, Wieczna miłość, Przysięga, Promyk nadziei, Wymarzona miłość czy też Łzy Cennet - wszystkie te produkcje skradły serca widzów, którzy pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Jeden z wymienionych tytułów, Elif, to turecki serial, goszczący na antenie TVP1 od 2017 roku. Co wydarzy się w jego nadchodzących odcinkach?

Elif odcinek 962 - streszczenie po polsku. Elif to produkcja znad Bosforu, która jest emitowana na ekranach naszych telewizorów od 2017 roku. Od samego początku serial ten przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów - Elif, Melek, Safaka, Asli, Julide czy też Humeyry. Co wydarzy się w ich życiu w kolejnych epizodach? Sprawdźcie!

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif - odcinek 962

W 962. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na środę, 21 kwietnia 2021 roku, Levent informuje Hümeyrę, że wybiera się do lasu pod namiot. Chwilę po opuszczeniu przez niego rezydencji, Hümeyra dostaje list od Tarika, z którego jasno wynika, że kazał swoim ludziom zabić Leventa. Przerażona Hümeyra natychmiast wyrusza jego śladem. Przybywa na miejsce w ostatniej chwili i ratuje Leventowi życie. 

NAJNOWSZE