Elif

i

Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinków 1095, 1096, 1097: Hümeyra coraz dotkliwiej znosi nieobecność Leventa. Kobieta postanawia go odzyskać

2021-11-22 10:05

Elif odcinki 1095, 1096, 1097 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1095-1097 odbędzie się w dniach 22-24 listopada. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1095, 1096, 1097. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1095-1097 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1095

Mahir i Asli nieustannie czuwają w szpitalu, sprawy zawodowe zmuszają ich jednak do odwiedzenia firmy. Pod ich nieobecność w szpitalu pojawia się Kiymet i próbuje udusić Melek poduszką. Przekonana, że osiągnęła swój cel, wraca do domu. Tymczasem pielęgniarka zauważa pogorszenie się stanu Melek. Natychmiastowa interwencja ratuje jej życie. Leman przypadkiem zauważa swój talerz w sklepie Tufana. Kłamstwa Emirhana wychodzą na jaw. Asli służbowo odwiedza Kerema w rezydencji. Oboje boleśnie odczuwają, jak sprawa z Melek wpłynęła na ich relacje. Tufan zamierza wykorzystać rodzącą się więź między nim a Emirhanem przeciwko Jülide i jej nowej rodzinie. Namawia chłopca, żeby podkradł Şafakowi pytania do zbliżającego się egzaminu. Melek opowiada Fikret o tym, że w szpitalu ktoś usiłował ją zabić. Prawniczka jest wstrząśnięta tą sprawą, szczególnie że lekarz próbuje wszystko zatuszować. Kobieta nie ma jednak wątpliwości, kto jest sprawcą. 

Elif - odcinek 1096

Hümeyra coraz dotkliwiej znosi nieobecność Leventa. Wspomnienia wspólnie spędzonych chwil sprawiają, że kobieta postanawia odzyskać przyjaciela. Prosi go o spotkanie. Podczas rozmowy wyjawia Leventowi, jak bardzo jej na nim zależy. Przekonana o śmierci Melek Kiymet nie posiada się z radości. Jej nastrój burzy wizyta Fikret, od której dowiaduje się, że Melek przeżyła. O próbie uduszenia dowiaduje się również Mahir. Jest zdruzgotany postępowaniem swojej matki. Tymczasem Kiymet każe synowi zrezygnować z usług adwokatki.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Elif - odcinek 1097

Emirhan za namową Tufana wykrada klucz odpowiedzi do testu, jaki przygotował Şafak. Fikret próbuje ustalić, kim była kobieta z nagrania ze szpitala. Czas nagli. Nazajutrz ma się odbyć rozprawa Melek. Lekarz, z którym rozmawia adwokatka broniąc dobrego imienia szpitala sugeruje, że Melek miała halucynacje polekowe. Kerem zaczyna dostrzegać coraz częstsze kontakty Asli i Mahira. Nie wie, co o tym myśleć. Nadchodzi dzień rozprawy Melek. Elif jest przekonana, że pojedzie do sądu z resztą domowników. Kiymet jednak każe jej zostać w domu.