Elif - przerwa w emisji! Kiedy turecki hit powróci na antenę TVP1?

2021-07-21 11:15 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Za co widzowie kochają tureckie seriale? Przede wszystkim za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, intrygi, kłamstwa, romanse i pościgi. Wszystko to odnaleźć można w Elif, goszczącym na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. W najbliższych dniach Telewizja Polska nie będzie emitować nowych odcinków hitu. Kiedy turecki serial powróci na antenę TVP1?

Elif - przerwa w emisji! Elif zdecydowanie jest jednym z najpopularniejszych tureckich seriali w Polsce. Na antenie TVP1 zadebiutował w 2017 roku i od tego czasu może się pochwalić niesłabnącą popularnością wśród widzów. Każdy odcinek przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Niestety w najbliższych dniach rozpocznie się przerwa w emisji Elif. Kiedy wielki powrót Elif?

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27

Elif - przerwa w emisji!

W piątek 23 lipca 2021 roku startują Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, które potrwają aż do 8 sierpnia. Przez kilkanaście dni widzowie będą mieli okazję oglądać rywalizację uczestników w aż 37 dyscyplinach. Ze względu na Letnie Igrzyska Olimpijskie, Telewizja Polska wprowadziła zmiany w swojej ramówce. od 23 lipca do 8 sierpnia nie zostaną wyemitowane nowe odcinki Elif. Turecki serial powróci na antenę TVP1 dopiero w poniedziałek, 9 sierpnia. Co wydarzy się w odcinku po przerwie?

Elif - odcinek 1022

Zdruzgotana rodzina czeka na posterunku na wieści o Keremie. Na komisariacie pojawia się również Rana. Między nią a Hümeyrą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Hümeyra podejrzewa, że kobieta może mieć coś wspólnego z intrygą wymierzoną przeciwko jej bratu. Kymet triumfuje w duchu, Mahirowi jednak trudno patrzeć na ich cierpienie. Między matką a synem dochodzi do kolejnego spięcia. Jülide i Şafak nie przerywają poszukiwań Emirhana. Jülide jest już na skraju rozpaczy, kiedy Leman dzwoni do Şafaka z wiadomością, że Emirhan jest u nich. Kiedy docierają na miejsce, chłopiec stanowczo odmawia powrotu do domu z matką, nie chce nawet patrzeć na Jülide.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE