Elif - ostatni odcinek. Kiedy i jak zakończy się turecki serial?

2021-10-14 13:02 PK
Elif
Autor: materiały TVP

Elif to zdecydowanie najpopularniejsza telenowela turecka, która została wyemitowana w polskiej telewizji. Serial zadebiutował na naszych ekranach w maju 2017 roku i do dzisiaj jest chętnie oglądany przez duże grono wiernych fanów. Niestety nadchodzi czas, w którym będziemy musieli pożegnać się z bohaterami tej emocjonującej produkcji. Sprawdźcie, kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu Elif oraz jak zakończą się burzliwe losy Melek i jej córki Elif.

Elif to turecki serial w całości nakręcony i wyprodukowany w Turcji w latach 2014-2019. Oryginalnie zrealizowano 940 odcinków, których czas trwania to około 70 minut jeden. W Polsce epizody są pocięte na 45-minutowe fragmenty, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że TVP1 pokazało już ponad 1050 odcinków Elif. No właśnie, ile jeszcze czasu na antenie "Jedynki" będziemy śledzić losy Melek, Elif i innych bohaterów telenoweli? 25 lutego ruszyła ostatnia, piąta odsłona serialu, składająca się z 240 odcinków.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - kiedy ostatni odcinek?

Polska wersja Elif składać się będzie z 1164 epizodów. Łatwo policzyć, że ostatnie odcinki Elif będziemy oglądać na początku marca 2022 roku! Jak na razie Telewizja Polska nie wie, jaki turecki serial zastąpi Elif. Przypominamy, że Elif można oglądać od poniedziałku do piątku w TVP1 o 14:00. Po premierze telewizyjnej serial można śledzić także w serwisie internetowym TVP VOD.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Elif - co się wydarzy w finale serialu?

W finale tureckiego serialu Kiymet odda strzał w kierunku Kerema, Macide oraz Mahira, swojego syna. Niestety w wyniku postrzału Macide zginie na miejscu... Kerem zostanie przetransportowany do szpitala, natomiast Mahir odniesie tylko lekkie obrażenia. Serial na szczęście kończy się szczęśliwie dla Elif i Melek, które rozpoczynają nowe życie wraz z Mahirem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE