Elif odcinek 960: streszczenie szczegółowe i emisja w TVP1 i VOD, obsada

2021-04-16 11:11 AW
elif
Autor: materiały TVP

Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif odcinek 960: streszczenie szczegółowe i emisja w TVP1 i VOD, obsada. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Elif to turecki serial, który w polskiej telewizji zadebiutował w maju 2017 roku. Do dziś jest to jedna z najchętniej oglądanych w naszym kraju produkcji znad Bosforu. W postać tytułowej bohaterki wciela się Isabella Damla Güvenilir, która gra jedną z głównych ról w innym tureckim hicie - Promyk nadziei.

Elif odcinek 960: streszczenie szczegółowe

Birce nie może znaleźć swojego konkursowego projektu. Podejrzewa Akina, że wyrzucił jej pracę, aby pozbyć się konkurencji. Kerem postanawia zatrudnić osobistego asystenta. Niestety, żadna z kandydujących osób nie spełnia jego oczekiwań. Asli zawozi dokumenty Elif do holdingu. W wyniku pomyłki, Kerem jest przekonany, że dziewczyna przyszła na rozmowę rekrutacyjną. Choć oboje są zaskoczeni przebiegiem spotkania, Kerem postanawia zatrudnić Asli. Dziewczyna jest przekonana, że dopełniła tylko formalności w związku z przyjęciem Elif do szkoły.

Elif odcinek 960: emisja w TVP i VOD

Odcinek 960 zostanie wyemitowany 19 kwietnia 2021 o godzinie 14:00 w TVP1. Na VOD będzie można go obejrzeć dopiero po emisji telewizyjnej.

Elif: obsada

W serialu występują:

Isabella Damla Güvenilir - Elif EmiroğluSelin Sezgin - Melek EmiroğluMelis Cemre Çınar - Arzu KarapınarEmre Kıvılcım - Selim EmiroğluGülçin Tunçok - Zeynep EmiroğluHasan Ballıktaş - Veysel Şimşek Zeynep Öğren - Tuğçe Emiroğlu Emre Kıvılcım - Selim Emiroğlu

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE