Elif - ile odcinków ma turecki serial emitowany w TVP?

2019-12-11 14:31 k.w.
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale biją ostatnio rekordy popularności w Polsce. Telewidzowie z niecierpliwością i zapartym tchem czekają na kolejne odsłony przygód ulubionych bohaterów. Jedną z najpopularniejszych tureckich produkcji jest Elif, który od 8 maja 2017 roku gości na ekranach naszych telewizorów. Ile odcinków liczy serial emitowany na TVP 1? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Elif - ile odcinków liczy uwielbiany, turecki serial? Produkcja gości na antenie TVP 1 od wielu miesięcy. Nadal jednak cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów. Każdy odcinek przyciąga przed telewizory tysiące fanów. Dotychczas wyemitowano ich ponad 550. Nie brakowało w nich intryg, kłótni, zdrad i romansów. Czy kolejne odcinki będą równie emocjonujące? Ile odcinków liczy Elif?

Elif - fabuła

Melek pracowała jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie - najstarszym synu pracodawców. Matka Kenana nie akceptowała jednak ich związku, dlatego wyrzuciła ciężarną Melek. 

Kobieta odeszła, a Kenan żył w przekonaniu, że ukochana go zostawiła. Nie wiedział on o tym, że Melek jest z nim w ciąży, dlatego ożenił się z inną kobietą. W tym czasie urodziła się Elif. Jej matka ze względu na chorobę, musiała oddać ją pod opiekę przyjaciółki. Ta zaprowadziła dziewczynkę do domu jej ojca. Elif zmuszona była żyć w miejscu, którego nie znała, z obcymi jej ludźmi.

Elif - ile odcinków?

Serial Elif w tureckiej telewizji był emitowany od 15 września 2014 do 7 czerwca 2019 na Kanal 7. Przez tych kilka lat powstało aż 940 odcinków. Każdy z nich liczył od 45 do nawet 70 minut. W Polsce odcinki są emitowane w nieco krótszej wersji - trwają ok 30-35 minut. To oznacza, że polscy widzowie zobaczą jeszcze więcej odcinków. Z pewnością będzie ich ponad 1000.

Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 na TVP 1. 

NAJNOWSZE