Elif 931, 932, 933, 934, 935 streszczenie po polsku. Melek traci pracę. Kiymet chce pomóc Parli w zdobyciu przychylności Macide

2021-03-08 9:43 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 931, 932, 933, 934, 935 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 931-935 odbędzie się w dniach 8-12 marca. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 931, 932, 933, 934, 935. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 931-935 prezentujemy poniżej.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Elif - odcinek 931

Kiymet chce zabić Macide! Kobieta chce zemścić się za wszystkie krzywdy. Parla ponownie krzyczy na służącą, która ostatecznie ma dosyć i odchodzi z rezydencji. Kiymet próbuje zdobyć sympatię Parli. Kiedy Humeyra wychodzi z domu, Macide udaje się do jej pokoju. Odnajduje list od Tarika. Wysyła Kerema, aby odnalazł siostrę. W tym samym czasie Humeyra spotyka się z Rizą. Każe przekazać Tarikowi, że kochała go, ale przez niego zawalił się jej cały świat. Kobieta mówi, że Tarik jest jej mordercą, przez którego przestała normalnie żyć. Nienawidzi go i każe powiedzieć o tym Tarikowi. Kerem odnajduje Humeyrę i Rizę. Rzuca bandziora na ziemię i kilkukrotnie go uderza. Alev dowiaduje się, że Safak bierze ślub z Julide.

Elif - odcinek 932

Melek traci pracę. Julide widzi, jak Emirhan ponownie rozmawia z nieznajomym mężczyzną. Idzie w ich kierunku i szybko orientuje się, że to Tufan... Okazuje się, że kilka lat temu mężczyzna prawie zabił Emirhana... Teraz chce być obecny w życiu chłopca. W domu Melek i Elif pojawia się Asli. Kobieta przynosi listę podręczników, które są potrzebne Elif w szkole. Czy Melek znajdzie pieniądze, aby je zakupić?

Elif - odcinek 933

Macide próbuje przekonać Kerema, aby ten rozstał się z Parlą. Kerem odpowiada jednak, że nie złamie danej Parli obietnicy. Rozmowę podsłuchuje Kiymet. Melek szuka pracy. Dzwoni do niej Ugur, który informuje, że ma dla niej ofertę. Humeyra spaceruje po leśnej drodze. Ma wrażenie, że ktoś ją śledzi. Melek niestety nie dostaje pracy, a zaczyna brakować jej pieniędzy na jedzenie... Riza napada na Humeyrę! Rozkazuje kobiecie, by dała pieniądze Tarikowi. W ostatniej chwili z opresji ratuje ją nieznajomy mężczyzna, z którym kilka dni wcześniej Kerem miał prawie wypadek.

Elif - odcinek 934

Sedat, właściciel mieszkania Melek, zauważa, jak matka Elif wystawia męskie buty przed drzwi. Orientuje się, ze wcale nie ma ona męża. Macide mówi Parli, że lepiej by było, gdyby nie mieszkała ona z Keremem i jego rodziną przed ślubem. Parla jest wściekła. Emirhan wybiega z domu i ucieka do Safaka. Kiymet chce pomóc Parli w zdobyciu przychylności Macide. Melek orientuje się, że ma pustą lodówkę. Z pomocą przychodzi Sedat, który przynosi zakupy. Co mężczyzna będzie chciał w zamian?

Elif - odcinek 935

Melek wyprasza Sedata z domu. Safak zaprowadza Emirhana do domu. Parla wyprowadza się z rezydencji. Kerem postanawia porozmawiać z nią o ślubie. Informuje ją, ze chce jak najszybciej wziąć ślub. Humeyra odbiera telefon Kerema i dowiaduje się, że brat załatwił jej ochronę. Elif dowiaduje się, że Melek straciła pracę. Humeyra jest wściekła na rodzinę. Wykrzykuje bliskim wszystkie żale.

NAJNOWSZE