Elif 897, 898, 899, 900, 901 streszczenia. Çalar upomina się o pieniądze, które Parla obiecała mu zapłacić. Tülay dowiaduje się, że jest w ciąży

2021-01-20 14:11 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 897, 898, 899, 900, 901 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 897-901 odbędzie się w dniach 18-22 stycznia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 897, 898, 899, 900, 901. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 897-901 prezentujemy poniżej. 

Elif - odcinek 897

Veysel odprowadza Melek do domu. Kobieta jest zaniepokojona jego dziwnym zachowaniem. Po wyjściu Veysela, w domu niespodziewanie pojawiają się Rza i Doan. W ostatniej chwili pojawia się Veysel, który jak się późnej okazuje dowiedział się od dzieci o ich rozmowie z ludźmi Tarka. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do bójki. Veyselowi i Melek udaje się uciec. Ludzie Tarka ruszają ich śladem. Kerem zostaje wypuszczony z więzienia. Jednak wyrzuty sumienia nie dają mu spokoju, od razu udaje się do szpitala do Parli. Süreyya czuje, że traci Kerema, który przez sytuację z Parlą zdaje się zupełnie jej nie zauważać.

Elif - odcinek 898

Stan Tülay się nie poprawia. Jülide postanawia iść do domu i poprosić Melek o zrobienie mieszanki, która ma pomóc Tülay. Çalar upomina się o pieniądze, które Parla obiecała mu zapłacić. Pojawia się nawet w szpitalu, gdzie o mały włos nie zostaje przyłapany przez Kerema. Süreyya czuje się coraz bardziej niepotrzebna. Cierpi z powodu zachowania Kerema, który nie dostrzega nic innego prócz Parli. Przechodząc ulicą, Şafak zauważa uchylone drzwi do domu Jülide. Gdy zagląda do środka, ogarnia go strach, że coś się stało domownikom. Gdy Jülide pojawia się pod domem, ku jej zaskoczeniu, Şafak chwyta ją w ramiona. Na widok śladów walki w domu, Jülide również ogarnia przerażenie. Całą sytuację obserwują z ukrycia Rza i Doan. Jülide i Şafak ruszają na poszukiwanie dzieci, dowiadują się od nich o mężczyznach, którzy wypytywali dzieci. Jülide jest przekonana, że coś się stało Melek i Veyselowi. Tymczasem Veysel znajduje dla Melek tymczasowe schronienie w opuszczonym magazynie. Tark jest coraz bardziej rozwścieczony brakiem wieści od swoich ludzi, postanawia sam wkroczyć do akcji.

Elif - odcinek 899

Jülide bardzo niepokoi się brakiem wieści od Melek i Veysela. Gdy próbuje dowiedzieć się od Tülay, czy ta miała jakiś kontakt z Veyselem, stan, dręczonej złymi przeczuciami, Tülay się pogarsza i Jülide postanawia zabrać ją do szpitala. Veysel udaje się do sklepu, żeby opowiedzieć Tülay i Jülide o tym, co się stało. Ku swojemu zdziwieniu zastaje zamknięte drzwi. Dowiedziawszy się, że Tülay trafiła do szpitala zamierza do niej jechać, musi jednak zmienić plany, gdy dostaje telefon od Melek z informacją, że przy magazynie ktoś się kręci. Chcąc jak najszybciej dotrzeć na miejsce, prosi o podwiezienie nieznajomego kierowcę, którym okazuje się... Tark. Tymczasem Tülay dowiaduje się, że jest w ciąży. Jej radość mąci jednak niepokój o Veysela i Melek.

Elif - odcinek 900

Şafak prosi Leman, żeby zaopiekowała się dziećmi. On sam idzie na komisariat, gdzie prosi zaprzyjaźnionego komisarza o ochronę dla Jülide. Veysel dzwoni do Tülay. Uspokaja żonę, że niebawem wróci z Melek do domu. Tymczasem Tarık chcąc zyskać na czasie udaje, że samochód się zepsuł. Czekając na rzekomo wezwaną pomoc drogową dzwoni do swoich ludzi i każe im jechać do magazynu, w którym Melek czeka na Veysela. Alev korzysta z okazji i wypytuje Emirhana o relację Jülide i Şafaka. Słowa chłopca potwierdzają jej przypuszczenia. Veysel nie może uwierzyć, że wpadł w pułapkę Tarık. Próbuje wyswobodzić Melek z rąk Rızy i Doğana, lecz mężczyźni biją go do nieprzytomności.

Elif - odcinek 901

Kerem robi wszystko, żeby Parla odzyskała dobry nastrój. Przez wizyty w szpitalu zaczyna zaniedbywać sprawy służbowe. Vildan postanawia zrobić gruntowne porządki w pokoju. każe Elif poukładać ubrania w szafie. Elif wchodzi na krzesło i po chwili tracąc równowagę, spada na ziemię. Veysel tymczasem odzyskuje przytomność. Postanawia odnaleźć Melek. Przypomina sobie numer rejestracyjny samochodu Tarıka. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionego policjanta próbuje namierzyć auto. Tymczasem Tarık wywozi Melek do domku na wsi, gdzie grozi kobiecie śmiercią. Tülay próbuje dodzwonić się do Veysela, lecz ten ze wstydu, że dał się oszukać i pozwolił na uprowadzenie Melek, nie odbiera telefonów. Tülay coraz bardziej niepokoi się o męża.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE