Elif 1105, 1106, 1107, 1108, 1109 streszczenie: Akin wyznaje Birce miłość. Fidan podrzuca Melek nóż i oskarża ją o atak

2021-12-05 13:02 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1105, 1106, 1107, 1108, 1109 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1105-1109 odbędzie się w dniach 6-10 grudnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1105, 1106, 1107, 1108, 1109. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1105-1109 prezentujemy poniżej.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Elif - odcinek 1105

Ku radości Kerema, po wspólnej wizycie u Melek, stosunki między nim a Elif ulegają znacznej poprawie. Melek i Gwiazda wraz z innymi współwięźniarkami przygotowują niespodziankę urodzinową dla Çiek. Początkowo niczego nieświadoma Çiek jest smutna, że przyjaciółki namawiają się za jej plecami, kiedy jednak wychodzi na jaw powód ich zachowania, jest bardzo wzruszona. Birce niepokoi się, że Akin nie wróci z Włoch. Wyrzuca sobie, że go nie zatrzymała i nie wyznała mu swoich uczuć. Levent zaprasza Hümeyrę na spotkanie. W restauracji Hümeyra zauważa znajomą. Levent proponuje, żeby opuścili lokal, zanim zostaną zauważeni, Humejra jednak odmawia i otwarcie przyznaje się koleżance do związku z Leventem. Ten jest pod wrażeniem. Asl zapomina powiadomić Kerema o służbowym spotkaniu. Ta sytuacja nie wpływa dobrze na ich - już i tak napięte - relacje. Tego samego dnia Asl odwiedza Elif w rezydencji. Przypadkiem słyszy rozmowę dziewczynki i Kerema, z której ku swojemu zdumieniu dowiaduje się, że Kerem zabrał Elif do Melek.

Elif - odcinek 1106

Şafak bardzo przeżywa to, że Emirhan tak bardzo się od niego odsunął. Jülide widzi coraz większy wpływ Tufana na zachowanie chłopca. Birce nie przestaje myśleć o Akinie. Bardzo niepokoi się, że nie wróci z Włoch, a ona straci szansę na przeżycie miłości swojego życia. Kiedy Filiz przekazuje jej informację, że Akin zrezygnował ze stażu w firmie, dziewczyna popada w rozpacz. Kerem przypadkiem staje się świadkiem rozmowy Asli z Mahirem, po raz kolejny opacznie odczytuje ich przyjacielskie gesty i zaczyna podejrzewać, że tych dwoje coś ze sobą łączy. Gdy później Asli przychodzi do Kerema, zamierzając go przeprosić, ten wyładowuje na niej swój gniew. 

Elif - odcinek 1107

Emirhan żali się Tufanowi, że koledzy się z niego wyśmiewają, od czasu, gdy dostał złą ocenę z egzaminu. Ten z jednej strony podburza chłopca przeciwko Şafakowi, z drugiej zachęca go do siłowego rozprawienia się z rówieśnikami. Şafak przypadkowo staje się świadkiem zabawy Emirhana i Tufana, gdy ten uczy go, jak się bić. Şafakowi jest przykro, że chłopiec widzi w ojcu autorytet, podczas gdy ich wspólne relacje są coraz gorsze. Birce rozpacza, pakując rzeczy Akina. Przyjaciółki starają się ją pocieszyć. Kiedy niespodziewanie do pokoju wchodzi Akin, Birce w przypływie niepohamowanej radości rzuca mu się na szyję. Elif odkrywa, że kwiatek, który zamierzała zanieść mamie został zniszczony. Kiymet nie kryje satysfakcji z jej łez i nie marnuje okazji, żeby pognębić dziecko. W więzieniu Melek nie ma się lepiej. Kobieta traci nadzieję na wyjście na wolność. Pociesza ją Gwiazda, a przy okazji opowiada przyjaciółce o swoim narzeczonym Ilyasie. Wyznaje przy tym, że kradzieży, przez którą trafiła do więzienia, dokonała, żeby ratować ukochanego i spłacić jego dług. W rezydencji Haktanirów pojawia się Fikret. Mecenaska prosi o rozmowę w cztery oczy z każdym z domowników. Nikt oprócz Kiymet nie ma nic przeciwko. Kobieta robi wszystko, żeby uniemożliwić adwokatce rozmowę z Macide, jednak jej starania nie przynoszą rezultatów. 

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Elif - odcinek 1108

Kerem jest wściekły na wieść, że Fikret odwiedziła rezydencję i przepytywała jego rodzinę. Jedzie do kancelarii, żeby zakazać adwokatce dalszych kontaktów. Fikret jednak zwraca jego uwagę na pewien szczegół dotyczący rzekomo sporządzonej przez Melek umowy. Kerem traci dotychczasową pewność, co do winy Melek i postanawia pomóc adwokatce w dojściu do prawdy. Tymczasem Akin odwiedza Birce i zaprasza ją na śniadanie. Dziewczyna jest tak zaaferowana, że przekonuje go, że podczas jego nieobecności zaczęła się z kimś spotykać. 

Elif - odcinek 1109

Po rozmowie z Fikret, Kiymet jest wściekła na Mahira i po raz kolejny każe mu zerwać z nią współpracę. Mahir uświadamia matkę, że adwokatka nie odpuści, dopóki Melek nie wyjdzie na wolność. Akin przez chwilę udaje, że wierzy Birce w historię o nowym chłopaku. Gdy jednak przyłapuje ją na podstępie, wyznaje Birce miłość. Kiymet, w obawie przed poniesieniem kary daje Fidan zielone światło. Pozwala więźniarce prześladować Melek i obiecuje sowite wynagrodzenie. Fidan korzysta z okazji i podrzucając Melek nóż oskarża ją o atak. Melek zostaje umieszczona w izolatce. Emirhan wdaje się w bójkę z kolegami. Tufan jest dumny z syna, jednak Jülide i Şafak są przerażeni zachowaniem chłopca. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE