Elif 1100, 1101, 1102 streszczenie szczegółowe. Kłótnia pomiędzy Keremem a Asli

2021-11-29 11:59 Adrian Rybak
Elif
Autor: materiały TVP

Elif to jeden z wielu tureckich seriali, które w Polsce cieszą się dużą popularnością. Choć telenowelę można oglądać w TVP już od bardzo dawna, widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów. Nic dziwnego, ponieważ scenarzyści zadbali o wiele zwrotów akcji. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź streszczenia.

Elif 1100, 1101, 1102 streszczenie szczegółowe. Melek w młodości pracowała jako służąca w domu wysoko usytuowanej rodziny Emiroğlu. Między nią, a Kenanem (najstarszym synem swoich pracodawców) rodzi się płomienne uczucie. Matka Kenana nie zaakceptowała tego związku i bezwzględnie odprawiła ciężarną służącą z rezydencji. Melek odeszła honorowo, pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że porzuca go z własnej woli. Ukryła także swój błogosławiony stan. Kiedy rodzi się córka tragicznych kochanków, mała Elif, Kenen żeni się z inną kobietą. Po upływie wielu lat, para ponownie się spotyka, ale los nie pozwala im żyć „długo i szczęśliwe”. A jak potoczy się życie ich córki? Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Elif - odc. 1100. Streszczenie 

Kiymet próbuje uniemożliwić Asli kontakt z chorą Elif. Nagłe pojawienie się Hümeyry niweczy jej plan. Hümeyra ma żal do ciotki, że ta ukryła przed nimi chorobę dziewczynki. Kerem przypadkiem słyszy rozmowę Asli i Elif. Wpada mu w ucho wzmianka o Mahirze. Pomiędzy Keremem a Asli dochodzi do ostrej wymiany zdań na temat Melek. Tymczasem Melek po raz kolejny sprzeciwia się niesprawiedliwym rządom Fidan. Współwięźniarki są pod wrażeniem odwagi Melek. Upokorzona Fidan z niecierpliwością wyczekuje dalszych instrukcji Kiymet. Leman dogadza Emirhanowi, a chłopiec coraz bardziej się rozbestwia. Şafak sprawdza wyniki egzaminów. Okazuje się, że Emirhan wypadł bardzo słabo. Şafak ku swojemu niedowierzaniu odkrywa, że chłopiec ukradł mu klucz z odpowiedziami, ale pomylił przedmioty. Po rozmowie z pasierbem, głęboko zawiedziony Şafak stawia chłopcu najniższą ocenę. Emirhan czuje się skrzywdzony.

Elif - odc. 1101. Streszczenie 

Asli zwierza się Birce ze swoich uczuć do Kerema. Młoda kobieta dochodzi do wniosku, że nie może z nim dłużej pracować. Przyjaciółka namawia ją, żeby dała sobie trochę czasu. Kerem próbuje nawiązać nić porozumienia z Elif, jednak jej żal jest zbyt duży i nawet nie chce z nim rozmawiać. Kerem czuje się winny z powodu dziewczynki, wierzyjednak, że postąpił słusznie. Emirhan żali się Tufanowi na to, jak niesprawiedliwie potraktował go Şafak. Tufan wykorzystuje to, żeby nastawić chłopca przeciwko ojczymowi. W tym samym czasie Şafak opowiada Jülide o postępku Emirhana. Jülide jest bardzo zaniepokojona tym, jak bardzo zmienił się jej syn. Emirhan coraz bardziej buntuje się przeciwko Şafakowi. W złości wykrzykuje, że Şafak nie jest jego ojcem. Atmosfera w domu staje się nieprzyjemna. 

Elif - odc. 1102. Streszczenie 

Emirhan jest zły na Şafaka za jedynkę z testu. Ku rozpaczy domowników, chłopiec z każdym dniem staje się coraz bardziej butny i pyskaty. Więźniarki szykują listę zakupów. Melek prosi pozostałe osadzone, żeby zrobiły zbiórkę dla kobiet, które nie mają pieniędzy. Fidan zmawia się ze strażniczką i kobiety zabierają zebrane przez Melek pieniądze. Kerem jest zaniepokojony rozkojarzeniem Mahira. Przeczuwa, że może chodzić o Asli. Jülide postanawia porozmawiać z Tufanem. Ma nadzieję, że mężczyzna zmieni postępowanie i będzie wychowywał syna, jak należy. Asli postanawia odejść z holdingu. Mahir próbuje jednak odwieść ją od tej decyzji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE