Elif streszczenie odcinków 1072, 1073, 1074, 1075, 1076: Melek trafia do zakładu karnego. Kiymet obiecuje Mahirowi, że nie będzie dręczyć Elif

2021-10-18 10:30 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1072, 1073, 1074, 1075, 1076 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1072-1076 odbędzie się w dniach 18-22 października. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1072, 1073, 1074, 1075, 1076. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1072-1076 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1072

Nadszedł dzień meczu ojców i synów. Emrihan jest bardzo podekscytowany. Niestety, Şafak zostaje pilnie wezwany do ministerstwa edukacji i informuje chłopca, że nie pójdą na mecz. Sytuację wykorzystuje Tufan i zabiera syna na wyczekiwany mecz. Gdy Jülide dzwoni do Şafaka, by mu o tym powiedzieć, połączenie zostaje przerwane. Macide odwiedza Melek w areszcie. Gdy Melek wyjawia kobiecie, kim naprawdę jest, Macide dostaje ataku paniki. Gdy problem mija, Macide nie pamięta wyznania Melek. 

Elif - odcinek 1073

Leman prosi Jülide, by zataiła przed Şafakiem fakt, że Tufan zabrał Emirhana na mecz. Chłopiec jednak sam mówi o tym ojczymowi. Melek coraz gorzej znosi pobyt w areszcie i rozłąkę z Elif. Stale myśli o córce. Gwiazda próbuje podtrzymywać ją na duchu. Między kobietami zawiązuje się nić przyjaźni. Mahir postanawia wynająć dla Melek jednego z najlepszych adwokatów w kraju. Ku zaskoczeniu wszystkich prokurator decyduje o zatrzymaniu Melek w areszcie do czasu rozprawy i kobieta trafia do zakładu karnego. Poznaje tam Fidan i Nesrin. Okazuje się, że Fidan ma władzę nad pozostałymi osadzonymi, a Nesrin jest jej pomocnicą. Melek nie ma jednak zamiaru podporządkować się narzuconym przez Fidan zasadom. 

Elif - odcinek 1074

Fidan jest przekonana, że zostanie zwolniona i organizuje pożegnalne przyjęcie, podczas którego próbuje zastraszyć Melek. Za Melek wstawia się Çiek. Kobiety zaprzyjaźniają się. Tymczasem Asli informuje Elif, że Melek została zatrzymana. Dziewczynka się załamuje. Liczyła na rychłe spotkanie z mamą. Hümeyra i Macide próbują dowiedzieć się od Kiymet, dokąd jechała w dniu wypadku i kim jest mężczyzna, który odwiedził ją w szpitalu. Kobieta jednak, by uniknąć odpowiedzi symuluje atak bólu. Ku zaskoczeniu więźniarek Fidan wraca do celi. Okazało się, że sędzia nie zgodził się na zwolnienie warunkowe. 

Sonda
Czy Mahirowi uda się wyciągnąć Melek z więzienia?

Elif - odcinek 1075

Mahir bezskutecznie próbuje porozmawiać z adwokatem. Elif jest przerażona na myśl o zbliżającym się powrocie Kiymet do domu. Melek nie ulega szantażom i groźbom Fidan. Gdy ta jednak grozi, że każe sprzątać schorowanej Çicek, Melek ustępuje. Mahir odwiedza Melek w więzieniu. Widząc, że kobieta straciła nadzieję na odzyskanie wolności zapewnia ją, że zrobi wszystko, by wynająć najlepszego adwokata. 

Elif - odcinek 1076

Pod nieobecność Melek w celi, Fidan zabiera jej zdjęcie Elif, a później rwie je na jej oczach, żeby dać jej lekcję i skłonić do posłuszeństwa. Kiedy Melek się opiera, kobieta coraz bardziej ją dręczy, zakazując jej jedzenia i obciążając kolejnymi obowiązkami. Jedyną towarzyszką niedoli Melek jest Çicek, czym także naraża się Fidan. Mecenas Oval odmawia Mahirowi przyjęcia sprawy Melek. Mahir jednak nie daje za wygraną. Stan zdrowia Macide nieustannie się pogarsza. Hümeyra i Kerem są tym zrozpaczeni, a Kerem obwinia o całą sytuację Melek. Elif niechcący słyszy jego słowa. Hümeyra chcąc zbliżyć się do Elif i sprawić, żeby lepiej się poczuła, proponuje, żeby dziewczynka wprowadziła się do jej pokoju. Kiymet ma zostać wypisana ze szpitala. Na wieść o tym przerażona Elif dzwoni do Asli. Mahir po raz ostatni przed wypisem odwiedza matkę w szpitalu. Kolejny raz gani sposób działania Kiymet i wymusza obietnicę, że nie będzie dręczyła Elif. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE