Dzień Dobry Wakacje 2021 - prowadzący. Kogo zobaczymy w codziennych wydaniach programu?

2021-07-30 16:09 AW
Dzień Dobry Wakacje
Autor: Materiały Prasowe

Powracają codzienne wydania „Dzień Dobry Wakacje”. Widzów każdego ranka witać będą znane pary prowadzących. Program rozpoczynać się będzie o 9:00. Nie zabraknie aktualnych, wakacyjnych tematów, które zapewnią widzom dostęp do najważniejszych informacji nawet podczas urlopów i wyjazdów. Niektóre z odcinków programu powstaną w całości w wyjazdowych studiach.

Dzień Dobry Wakacje 2021 - prowadzący. Kogo zobaczymy w codziennych wydaniach programu? W lipcu program tradycyjnie emitowany był jedynie w weekendy, jednak od sierpnia stacja postanowiła stworzyć też codzienną wersję programu. W wakacyjnych odcinkach kontynuowane będą także cykle: „Rey smakuje” z Mikołajem Reyem, „Do zobaczenie” z Michałem Cessanisem, „Co z tego wyrośnie?” z Łukaszem Skopem.

Dzień Dobry Wakacje 2021 - prowadzący

Już od 2 sierpnia wszystkie wakacyjne poranki wypełnią się pozytywną energią. „Dzień Dobry Wakacje” powróci do codziennych wydań programu. Wśród prowadzących par znajda się:

  • Agnieszka Woźniak – Starak i Ewa Drzyzga,
  • Paulina Krupińska i Damian Michałowski,
  • Dorota Wellman i Marcin Prokop,
  • Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik,
  • Filip Chajzer i Małgorzata Ohme

Zadbają o to, by od poniedziałku do niedzieli widzowie mogli zaczynać dzień ze swoimi ulubionymi prowadzącymi. Codzienne wydania Dzień Dobry Wakacje będą ukazywać się od 2 sierpnia o godz. 9:00 zapewne aż do końca wakacji.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE