Dziedzictwo

i

Autor: TVP VOD Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Tureckie seriale

Dziedzictwo: Wszystkie streszczenia do końca czerwca 2024. Yaman osłania ukochaną własnym ciałem. Seher zrozpaczona

2024-06-28 12:53

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach - 299, 300, 301, 302, 303 - które zostaną wyemitowane w dniach 24-28 czerwca 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 299, 300, 301, 302, 303 odbędzie się w dniach 24-28 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

Dziedzictwo QUIZ: prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz turecki hit!

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 299 - poniedziałek 24 czerwca 2024

Wiedziona uczciwością Seher postanawia, że nie wykorzysta zdjęć przeciwko Yamanowi. Firat prosi ją jednak, by uważnie słuchała rozmów Yamana i wyłapywała informacje wskazujące na jego działalność przemytniczą. Nedimowi udaje się namierzyć poszukiwanego kierowcę. Jego ludzie zatrzymują mężczyznę i zawożą do jednego z magazynów. Ich rozmowę słyszy Seher. Jest przekonana, że chodzi o przemyt i jedzie za Yamanem. Podczas przeprowadzki Duygu nie przyjmuje pomocy od Ibrahima i Firata. Ali upiera się, by przenieść jej kartony z rzeczami i dochodzi między nimi do przepychanki. Gdy z kartonu wypada fotografia, Duygu traci panowanie nad sobą i każe trzymać się Alemu z daleka. Ali jest przekonany, że Duygu ukrywa przed wszystkimi coś poważnego. Gdy pobity przez Yamana kierowca dowiaduje się o śmierci Ikbal, przyznaje, że informacja o jego romansie z Kevser była nieprawdziwa. W tym samym momencie do magazynu wpada Seher, która słyszała jego słowa. Oskarża Yamana, że nie uwierzył w niewinność jej siostry. Roztrzęsiona Seher wybiega i postanawia wysłać Firatowi zdjęcia z przemycaną bronią. Padają strzały, a Yaman w ostatniej chwili osłania ukochaną własnym ciałem. Zostaje ranny, obrażenia nie są jednak poważne. Seher wzywa karetkę. Kobieta nie jest w stanie ukryć uczucia troski wobec Yamana.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 300 - wtorek 25 czerwca 2024

Na zdjęciu związanym ze sprawą gangu narkotykowego Duygu rozpoznaje bransoletkę swojej siostry. Udaje jej się przekonać Alego, żeby włączył ją do sprawy. Seher nie jest pewna, czy powinna przekazać Fratowi zdjęcia obciążające Yamana, który przecież osłonił ją przed kulą, Yaman wyrzuca sobie, że nie wierzył w niewinność Kevser. Wbrew wskazaniom lekarskim, rusza za Camgözem. Seher bardzo się o niego niepokoi. Yaman oddaje Camgöza w ręce policji i wraca do domu. Z powodu zaniedbywania leków w ranę Yamana wdaje się zakażenie. Duygu obawia się powiedzieć matce, że trafiła na ślad Yasemin.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 301 - środa 26 czerwca 2024

Ali przypadkowo staje się świadkiem sytuacji, w której Semra bierze Duygu za małą Yasemin i karmi ją. Komisarz nagle zdaje sobie sprawę, jak wiele cierpienia jest w życiu Duygu. Seher zajmuje się majaczącym w gorączce Yamanem. ten wyznaje, że jest niewinny, jednak w porę odzyskuje świadomość i przeinacza swoje słowa. Do rezydencji przyjeżdża Zuhal, a razem z nią Çiek, która ma być jej szpiegiem w rezydencji. Dziewczynie z łatwością udaje się wzbudzić sympatię Neslihan, jednak Yaman i Cenger odnoszą się do niej z podejrzliwością. Zuhal próbuje przekonać domowników, że się zmieniła i jest bardzo wdzięczna za przyjęcie jej do domu Kyrymlich. Między Seher i Yamanem dochodzi do sprzeczki, w której Seher wspomina, że strzeliła do Yamana. Słowa te przypadkiem słyszy Yusuf. Yaman chce jak najszybciej znaleźć lekarkę sądową, która może poświadczyć, że prawdziwą morderczynią Kevser jest İkbal. Yaman zawozi też Ziyi rzeczy Kevser w nadziei, że ten coś sobie przypomni. Podczas akcji Duygu wydaje się, że widzi swoją siostrę. Nie mogąc opanować emocji, demaskuje się i psuje akcję, płosząc kurierów.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 302 - czwartek 27 czerwca 2024

Lekarka informuje Yamana, że Ziya może zostać wypisany ze szpitala. Yusuf ma ogromny żal do Seher o to, że strzeliła do jego stryja. Chłopiec nie chce rozmawiać z ciocią. Seher jest zrozpaczona, że siostrzeniec się od niej odwrócił. Dopiero Yamanowi udaje się załagodzić sytuację i ukazać Seher w dobrym świetle. Seher nie jest mu jednak wdzięczna, a winą za wszystko obciąża Yamana. Zdeterminowana, by pozbyć się go z ich życia, postanawia przekazać Fratowi zdjęcia, które mogą obciążyć Yamana. Ten zaś robi wszystko, żeby prawda jak najszybciej wyszła na jaw i ich cierpienie się skończyło. Dziewczyna, która może być siostrą Duygu, wymyka się młodej policjantce. Ali jest wściekły na Duygu i wyklucza ją ze sprawy. Policjantka nie chce o tym słyszeć.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 303 - piątek 28 czerwca 2024

W rocznicę śmierci Kevser w rezydencji odbywają się tradycyjne wypominki. Dzięki Çicek także i Zuhal dowiaduje się, że to Seher postrzeliła Yamana, nie ma jednak pojęcia, dlaczego to zrobiła. Ali stara się zrozumieć postępowanie Duygu. Nie godzi się jednak na przywrócenie jej do śledztwa. Policjantka postanawia działać na własną rękę. Tymczasem policjanci otrzymują informację o bójce, w której ginie jedna z kurierek. Duygu targają najgorsze przeczucia. Podczas identyfikacji zwłok okazuje się jednak, że zmarła dziewczyna nie jest jej siostrą. Yaman szuka wsparcia u Arifa. Nie może darować sobie, że nie zaopiekował się Kevser. Odwiedza jej grób i przysięga, że zaopiekuje się jej synem i siostrą. Pod nieobecność Yamana do domu wraca Ziya. Jest zakłopotany zastaną sytuacją. Chce wyznać Seher, że być może to on zabił jej siostrę, ale powstrzymują go wcześniejsze przestrogi Yamana. Ziya usilnie próbuje przypomnieć sobie przebieg zdarzeń owego tragicznego dnia. W końcu wspomnienia powracają. Ziya zyskuje pewność, że to Ikbal zabiła Kevser.

Dziedzictwo. Ślub Seher i Yamana. Kirimli oniemieje na widok przyszłej żony w białej sukni. Zobacz zdjęcia z Emane: