Dziedzictwo

i

Autor: TVP Dziedzictwo - dlaczego warto oglądać turecki serial?

Seriale

Dziedzictwo - to wydarzy się w nowych odcinkach 5-9 maja 2023

2023-06-05 10:56

Dziedzictwo przygotowało dla fanów nową dawkę serialowych emocji. Widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów tej tureckiej telenoweli. Nic dziwnego, ponieważ scenarzyści zadbali o wiele zwrotów akcji. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź streszczenia Dziedzictwa na nadchodzące dni.

Dziedzictwo można oglądać na antenie TVP1. Choć za nami już wiele odcinków, akcja serialu jest coraz ciekawsza. Niektóre intrygi i tajemnice bohaterów coraz bardziej wciągają widzów. Co spotka bohaterów Dziedzictwa w nadchodzących dniach? W tym tygodniu emocji z pewnością nie zabraknie. Fanów czekają kolejne zwroty akcji. Sprawdź streszczenia, które zamieszczamy niżej.

Jak dobrze znasz turecki serial "Dziedzictwo"? Quiz dla największych fanów

Dziedzictwo - odc. 43. Poniedziałek 5.06.2023

Zuhal i İkbal liczą na to, że Yaman nie dowie się, że Seher odrzuciła oświadczyny Selima. Yaman nie kryje zawodu i rozczarowania, jest pewien, że Seher wkrótce odejdzie do Selima. Yaman zamierza ją ubiec i wyrzucić z rezydencji, ale niechcący podsłuchuje rozmowę telefoniczną, w której Seher mówi Selimowi, że nie może za niego wyjść. Yamanowi trudno ukryć satysfakcję, kiedy okazuje się, że Seher jednak odrzuciła oświadczyny. Begüm znajduje w rzeczach Alego portret dziewczyny, z którą widziała go na nabrzeżu. Jest przekonana, że Ali ją zdradza. Kiraz czuje się winna zaistniałej sytuacji. W nagrodę za lojalność Yaman pozwala Seher zabrać Yusufa do parku. Ku zadowoleniu Yamana Seher informuje go również, że nie będzie już jeździła do restauracji, ale gotowała w domu.

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Dziedzictwo - odc. 44. Wtorek 6.06.2023

Seher, Yusuf i Yaman spędzają miło czas na placu zabaw. Yamanowi coraz trudniej zaprzeczyć samemu przed sobą, że jego uczucie do Seher przybiera na sile. Żadne z nich nie ma pojęcia, że są obserwowani przez ludzi Soygiraya. Kiedy Seher udaje się sama na zakupy, porywają ją. Nieświadomy niczego Yaman szykuje dla niej małą niespodziankę. Ali i Kiraz są sobie coraz bliżsi. Młody policjant ma ponadto coraz większe wątpliwości, czy Begüm jest kobietą, którą chciałby poślubić. Tymczasem ona przygotowuje chytry plan, który ma go przy niej zatrzymać. Prosi Alego o spotkanie i zalewając się łzami wyznaje, że jej matka jest umierająca, a jej ostatnim życzeniem jest ich ślub. Gürbüz Soygiray przesyła Yamanowi zdjęcie związanej Seher.

Dziedzictwo - odc. 45. Środa 7.06.2023

Gürbüz Soygiray żąda od Yamana, by wycofał się z przetargu. Yaman natychmiast się zgadza. Jednak mężczyzna, w zamian za uwolnienie Seher, stawia jeszcze jeden warunek - żąda przeprosin. Seher jest przerażona, dobrze wie, że Yaman nigdy nikogo nie przeprasza. Na wieść o porwaniu Seher domownicy są w szoku. Yaman zapowiada, że Yusuf i Ziya nie mogą się o tym dowiedzieć, a sam robi wszystko, żeby odnaleźć dziewczynę. Ali jest przyparty do muru. Begüm nalega na jak najszybszy ślub. Chociaż w głębi duszy Ali wcale tego nie chce, poczucie przyzwoitości nie pozwala mu zostawić Begüm w tak trudnej sytuacji. Ziya przypadkiem dowiaduje się o porwaniu Seher i wpada w rozpacz. Yaman i Nedim docierają na miejsce, gdzie przetrzymywano Seher. Za późno. Ludziom Soygiraya udało się uciec wraz z dziewczyną.

Dziedzictwo - odc. 46. Piątek 9.06.2023

Kiraz wysyła Begum kwiaty i liścik w imieniu Alego. Osman uświadamia jej, że nie było to rozsądne posunięcie. Ali na wieść o bukiecie wpada w szał. nie zostawia na Kiraz suchej nitki. Begum nadal stosuje szantaż emocjonalny i naciska na Alego w kwestii ślubu. Ikbal i Zuhal są przerażone. Boją się, że ich intryga może skończyć się tragicznie. Yaman przyjeżdża na spotkanie z Gürbüzem Soygirayem. W obawie o życie Seher przeprasza rywala. Soygiray nie uwalnia dziewczyny. Co więcej, każe swoim ludziom pochować ją żywcem. Yaman w ostatniej chwili ratuje Seher. Osman próbuje odwieść Alego od ślubu. Wie, że chłopak zgodził się ożenić z Begum wyłącznie z poczucia obowiązku i lojalności wobec jej ojca.

W czwartek 8.06.2023 odcinek Dziedzictwa nie zostanie wyemitowany z powodu święta Bożego Ciała.

Dziedzictwo - obsada

 • Halil İbrahim Ceyhan - Yaman Kirimli
 • Sıla Türkoğlu - Seher Kerimoğlu Kirimli
 • Nanuka Stambolishvili - Nanuka
 • Berat Rüzgar Özkan - Yusuf Kirimli
 • Gülderen Güler - Kiraz
 • Melih Özkaya - Ali/Kirimli
 • Tolga Pancaroğlu - Ziya Kirimli
 • Gülay Özdem - İkbal Kirimli
 • Osman Aydın - Selim
 • Hilal Yıldız - Zühal
 • Gözde Gürkan - Begüm