Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP

seriale tureckie

Dziedzictwo - ile odcinków liczy i kiedy oglądać turecki serial?

2023-05-02 11:07

Dziedzictwo to serial, który zastąpił "Przysięgę" w ramówce TVP. Nowa produkcja skupia się na historii bogatego biznesmena i kobiety, która wiedzie skromne, proste życie. Nieoczekiwane zwroty akcji i szalone intrygi to dopiero preludium do tego, co pojawi się później w całej historii! Ile odcinków będzie i kiedy emisja w TVP? Sprawdźcie!

Dziedzictwo to turecki serial, który ma wszystko, by stać się kolejnym hitem TVP. Bogaty biznesmen i skromnie żyjąca kobieta na przestrzeni wielu epizodów dostarcza mnóstwo emocji. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, mają pod opieką siostrzeńcaa Yusufa. Chłopak mierzy się z tragicznymi wydarzeniami, podczas gdy biznesmen chce wychować go na pewnego siebie i silnego faceta. Inne spojrzenie na chłopca ma Seher, która chce go zabrać i wychować w zupełnie inny sposób, co na początku nie podoba się Yamanowi. Wielka niezgoda zamieni się jednak w miłość, ale to wcale nie oznacza szczęśliwego zakończenia!

Tureckie seriale na TVP VOD. Najlepsze produkcje, które podbijają świat

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Dziedzictwo - ile odcinków liczy serial?

Produkcja znad Bosforu za granicą cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zapowiada się, że podobny odbiór będzie u nas w Polsce. Co w tym wszystkim jest najciekawsze, to fakt, że serial ma w planach zagościć u nas długo. Dziedzictwo liczy ponad 400 odcinków. W Turcji nakręcono już trzy sezony, ale nagrania do serialu ciągle trwają, więc epizodów będzie jeszcze więcej!

Sonda
Najlepszy turecki serial to...

Kiedy oglądać Dziedzictwo? Data i godzina emisji w TVP

Kiedy i na jakim kanale oglądać Dziedzictwo? Turecka telenowela zastąpiła legendarną już "Przysięgę", więc emisja będzie odbywać się o podobnych porach w telewizji. Pierwszy odcinek serialu pojawi się 30 marca 2023 roku. Od tego momentu produkcja będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP 1. Jeżeli jednak nie możecie o tej porze zasiąść przed telewizorem lub będziecie chcieli powtórzyć sobie któryś z epizodów, to nic straconego. Powtórki serialu "Dziedzictwo" będą pokazywane od poniedziałku do piątku, o godz. 5:15, w TVP1. Oczywiście wszystkie pokazane w telewizji odcinki znajdziecie tez na stronie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE