Dziecko HBO

i

Autor: Materiały prasowe

DZIECKO - nowy głośny serial twórców Czarnobyla. O czym jest komediowy horror? Ile odcinków?

2022-04-26 15:24

Dziecko to mroczne i jednocześnie zabawne spojrzenie na macierzyństwo z perspektywy kobiety, która nie chce być matką. W głównej roli Natashy zagrała Michelle De Swarte – laureatka nagrody dla najlepszej aktorki za tę rolę podczas tegorocznego festiwalu Series Mania. Poznajcie więcej szczegółów na temat nowego serialu HBO.

Serial Dziecko (The Baby) jest koprodukcją HBO i SKY, wyprodukowaną dla tych spółek przez twórców głośnych produkcji jak: Ogrodnicy, czy Czarnobyl. Nowy streamingowy przebój opowiada o 38-letniej Natashy, która jest wściekła, że ​​wszyscy jej najbliżsi przyjaciele mają dzieci. Ale kiedy niespodziewanie w jej życiu pojawia się dziecko, wszystko dramatycznie się zmienia. Kontrolujące, manipulujące, ale też niesamowicie urocze dziecko zmienia życie głównej bohaterki w surrealistyczny horror. Kiedy kobieta odkrywa prawdziwą naturę swojego dziecka, podejmuje coraz bardziej desperackie próby pozbycia się go. Intrygująca fabuła sprawiła, że serial podbija serwis HBO i mimo, że jeszcze nie pojawiły się wszystkie odcinki, to już jest hitem na platformie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

DZIECKO - obsada serialu

W głównej roli możemy oglądać Michelle De Swarte, którą widzowie mogą kojarzyć z The Duchess. W produkcji występują także: Amira Ghazalla jako Pani Eaves, 70-letnia chodząca zagadka, która ostatnie pięćdziesiąt lat spędziła, mieszkając w samochodzie i wydaje się być wszędzie tam, gdzie akurat jest dziecko, oraz Amber Grappy w roli Bobbi, młodszej siostry Natashy, która niczego nie pragnie bardziej, jak tylko zostać rodzicem, który będzie dawać miłość i ją otrzymywać. W pozostałych rolach zagrali Patrice Naiambana (Spectre), Tanya Reynolds (Sex Education) oraz Sinéad Cusack (Marcella).

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

DZIECKO - ile odcinków? Kiedy pojawią się na HBO?

Pierwszy odcinek serialu Dziecko (The Baby) jest już dostępny w HBO Max. Kolejne odcinki będą dodawane w każdy poniedziałek, zaczynając od 25 kwietnia 2022. Serial liczy łącznie 8 odcinków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE