Dominika Gwit: wiek, wzrost, Instagram, mąż, metamorfoza, Galerianki

2020-09-18 16:11 AW
Dominika Gwit
Autor: VIPHOTO/East News

Dominika Gwit: wiek, wzrost, Instagram, mąż, metamorfoza, Galerianki - te frazy na temat polskiej aktorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Dominice Gwit? Oprócz bycia aktorką Gwit ma za sobą także doświadczenie jako dziennikarka - pracowała m.in. w Polskiej Agencji Prasowej, można było oglądać ją także w Dzień Dobry TVN, gdzie prowadziła cykl Odważ(e)ni.

Dominika Gwit: wiek, wzrost, Instagram, mąż, metamorfoza, Galerianki - te zapytania na temat aktorki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Oprócz filmu Galerianki największą popularność Dominice przyniosły seriale Przepis na życie oraz Singielka. Gwit na co dzień gra także w teatrach.

Dominika Gwit: wiek

Dominika urodziła się 22 czerwca 1988 r. w Gdyni, w 2020 skończyła 32 lata.

Dominika Gwit: wzrost

Aktorka jest średniego wzrostu - mierzy 160 cm.

Dominika Gwit: Instagram

Instagram gwiazdy to dominikagwit. Dominika dzieli się ze swoimi obserwatorami bardzo przeróżnymi zdjęciami - wrzuca zarówno fotki związane ze swoim życiem zawodowych, z planów czy wyjazdów, ale także zdjęcia ze wspólnych chwil spędzanych z rodziną.

Dominika Gwit: mąż

Mężem aktorki jest Wojciech Dunaszewski, montażysta telewizyjny. Para wzięła ślub w lipcu 2018 roku.

Dominika Gwit: metamorfoza

Dominika przeszła bardzo dużą metamorfozę, schudła ponad 40 kg. Swoją przemianę opisała w książce Moja droga do nowego życia, która ukazała się w 2016 roku.

Dominika Gwit: Galerianki

Rola w głośnym filmie Katarzyny Rosłaniec Galerianki jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kreacji aktorskich Dominiki. Film ten ukazał się w 2009 roku.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE