Dom z papieru - sezon 5.: ZWIASTUN trafił do sieci! Gang ostatni raz musi stanąć do walki

2021-08-02 16:06 AW
Dom z papieru - sezon 5
Autor: materiał prasowy Netflix

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Fani w końcu się doczekali! Na miesiąc przed premierą finału Domu z papieru, do sieci trafił w końcu zwiastun nadchodzących odcinków. 100 godzin, które wydają się trwać 100 lat. W ten sposób Tokio opisuje swoje odczucia w oficjalnym zwiastunie pierwszej części 5. sezonu Domu z papieru. Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo przygotowuje wojskowy szturm na Bank Hiszpanii. 

Dom z papieru - sezon 5.: ZWIASTUN trafił do sieci!

Dla gangu to moment, w którym nic nie jest już pewne. Zdają się być na przegranej pozycji i wygląda na to, że ich koniec jest naprawdę bliski. Czy pomimo przeciwności odzyskają siły do walki... jeszcze ten jeden raz? W końcu to oni są ruchem oporu. Netflix już jakiś czas temu ujawnił datę premiery ostatniego sezonu serialu Dom z papieru. Zgodnie z zapowiedzią najsłynniejszy napad w historii dobiegnie końca w dwóch częściach, po pięć odcinków każda: pierwsza odsłona ukaże się 3 września, a druga 3 grudnia 2021 r.

Ile kalorii spalają olimpijczycy?| ESKA XD - Sportekspertka #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE