Dom z papieru sezon 5 - zapowiedź 2. części! Kto z ekipy Profesora przeżyje?

2021-10-13 15:24 PK
Dom z papieru
Autor: Materiały prasowe Netflix

Koniec nadchodzi. Netflix udostępnił zapowiedź drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru". Co nas czeka w ostatnich odcinkach? Którzy bohaterowie przeżyją, a których pożegnamy? Przypominamy, że ostatnia odsłona serialu zaplanowana jest na 3 grudnia 2021 roku.

Dom z papieru sezon - zapowiedź drugiej części ostatniej odsłony! Madryt, 13 października 2021: "W ostatnich godzinach straciłem bliskich mi ludzi. Nie mogę stracić nikogo więcej przez ten napad", zapewnia Profesor. Tokio nie żyje, a wróg - ranny, choć bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek - wciąż znajduje się w Banku Hiszpanii.

Netflix zaprezentował zwiastun drugiej części 5. sezonu „Domu z papieru”, którego światowa premiera będzie miała miejsce 3 grudnia. Ostatnie pięć odcinków serii zakończą opowieść o największym skoku w historii.

Dom z papieru - jak dobrze znasz serial?

Pytanie 1 z 13
Czyj głos w serialu Dom z papieru ma narrator?
Dom z papieru 5, część 2: Profesor złapany przez odwiecznego wroga! Alicja Sierra w dramatycznym pościgu z dzieckiem na pokładzie! - UWAGA SPOILER!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE