Dom z papieru: Korea

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Dom z papieru: Korea - o której godzinie na Netflix? Ile będzie odcinków?

2022-06-22 10:25

Czas wyciągnąć maskę hahoe z szafy, wyprasować czerwony kombinezon i wybrać się pod budynek mennicy zjednoczonej Korei na kolejny spektakularny napad. Dom z papieru: Korea zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już, o której godzinie pojawi się w serwisie Netfliksa oraz ile będzie wszystkich odcinków!

Dom z papieru powraca! Złodzieje w czerwonych kombinezonach ponownie napadną na mennice i wezmą zakładników, a policja będzie próbowała się z nimi rozprawić. Stróże prawa będą próbowali stawić czoła nie tylko porywaczom, ale również nieuchwytnemu przywódcy tej grupy - Profesorowi. Koreański remake serialu opiera się na hiszpańskiej historii, ale zobaczymy tez kilka znaczących różnic. Jedną z nich będą bohaterowie. Mimo, że pseudonimy te same, to będą mieli całkowicie różne charaktery, inne cechy i motywacje. Twórcy zapowiadają, że to będzie największy skok w historii tej planety. Czy wszyscy członkowie nowego gangu wyjdą cało z mennicy? Czy ponownie będziemy świadkami śmierci Berlina? Przekonamy się już 24 czerwca 2022!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dom z papieru za kulisami, koreańskie maski i serial o Berlinie. TEGO nie wiedzieliście!

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Dom z papieru: Korea - o czym jest?

Dom z papieru: Korea opowie podobną historię do tej, którą oglądaliśmy w oryginale. W nowej wersji serialu między Koreą Północną i Południową znajdzie się mennica, która stanie się centrum wydarzeń. W czasie zjednoczenia państw będzie w niej drukowana nowa, wspólna waluta. Pewnego dnia rabusie Profesora zajmą budynek i wezmą zakładników, a policja będzie próbowała powstrzymać szalonych sprawców i ich przywódcę.

Sonda
Ile razy oglądałeś/łaś "Dom z papieru"?

Dom z papieru: Korea - o której godzinie na Netflix? Ile odcinków?

Nowa wersja Domu z papieru pojawi się już w piątek 24 czerwca 2022 r. Koreański serial będzie składał się łącznie z 6 odcinków. Wszystkie pojawią się o godzinie 9:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE