Dom z papieru - bohaterowie z imionami polskich miast! Warszawa, Poznań, Kraków...

2020-04-21 12:40
Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe Dom z papieru

Większość widzów Domu z papieru "połknęła" 4. sezon popularnego serialu na raz i teraz oczekuje na kolejną odsłonę. Netflix, aby zminimalizować tęsknotę, w bardzo fajny sposób przypomina o La Bandzie. Tym razem poznaliśmy imiona bohaterów nawiązujące do polskich miast. No właśnie, kto jest kim w polskiej wersji?

Netflix po raz kolejny pokazuje, że potrafi świetnie promować swoje oryginalne treści. Mimo że od premiery 4. sezonu Domu z papieru minęło sporo czasu, a fani już dawno mają za sobą nowe odcinki, to serwis streamingowy dalej promuje Profesora i jego wiernych kompanów próbując tym samym przekonać tych, którzy jeszcze nie włączyli La Casa de Papel. Netflix przygotował zaskakujące zestawienie imion bohaterów, które nawiązują nie do światowych stolic, ale do polskich miast! Zobaczcie, kto jest Warszawą, Poznaniem, Katowicami i innymi największymi miastami Polski!

Dom z papieru - bohaterowie z imionami polskich miast

Wszystkim fanom Domu z papieru przypominamy, że Netflix zrealizuje co najmniej jeszcze jeden sezon serialu. Data premiery niestety nie jest znana. Najprawdopodobniej nakręcenie nowych odcinków opóźni się przez panującą pandemię koronawirusa, która spowodowała wstrzymanie prac nad kinowymi produkcjami.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE