Foto

i

Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Doda jako "babka z niezłym powerem" w filmie DZIEŃ KOBIET. W kinach od 8 marca

2013-02-23 16:14

Miliony widzów umierało ze śmiechu, kiedy w programie Szymona Majewskiego udawała Dodę i Krystynę Jandę. Katarzyna Kwiatkowska, powraca w filmie "Dzień kobiet". 

Życie Haliny, pracownicy sieci handlowej "Motylek", samotnie wychowującej córkę, zmienia się wraz z awansem na kierowniczkę sklepu. Wyższe stanowisko oznacza przywileje i większe wynagrodzenie, ale kobieta szybko przekona się, że cena, jaką przyjdzie jej zapłacić, jest bardzo wysoka. Kiedy korporacja przekroczy wszystkie granice, Halina rzuci jej wyzwanie, narażając się na brutalne konsekwencje. Właściciele sieci handlowej nie cofną się przed niczym, aby ukryć swoje brzydkie sekrety.

W obsadzie, obok Katarzyny Kwiatkowskiej, doborowa ekipa aktorska, między innymi Agata Kulesza ("Sala samobójców", Polska Nagroda Filmowa - Orzeł za rolę w "Róży"), Eryk Lubos (Najlepszy Aktor MFF Karlovy Wary - "Zabić bobra"), Ireneusz Czop ("Pokłosie").

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE