Dlaczego wróżka rzuciła zły czar na bohaterkę baśni Śpiąca królewna? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-08-27 19:00 aw
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player,pl

Dlaczego wróżka rzuciła zły czar na bohaterkę baśni Śpiąca królewna Charles'a Perraulta? Uczestniczka, która świetnie poradziła sobie z pytaniem z dziedziny literatury, zna dobrze także bajki i była w stanie odpowiedzieć poprawnie na to pytanie z teleturnieju Milionerzy? Która odpowiedź jest prawidłowa?

Dlaczego wróżka rzuciła zły czar na bohaterkę baśni Śpiąca królewna Charles'a Perraulta? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka? Propozycje były następujące: A) żeby ukarać jej rodziców, B) bo się pomyliła, C) z zazdrości o jej urodę, D) przez siedmiu krasnoludków. Śpiąca królewna - dlaczego spadł na nią zły czar?

Milionerzy 2019 - nowe odcinki po wakacjach. Kiedy oglądać?

Dlaczego wróżka rzuciła zły czar na bohaterkę baśni Śpiąca królewna Charles'a Perraulta?

Tak brzmiało pytanie za kwotę 5 tys. zł. Uczestniczka, która je otrzymała, niestety nie znała na nie odpowiedzi. Po pewnym namyśle uznała, że skorzysta z koła ratunkowego - zdecydowała się na pół na pół. Po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi zostało jej do wyboru A i C. Mimo że nie była pewna, strzeliła C. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to A) żeby ukarać jej rodziców.

NAJNOWSZE