Disney+ z nowościami na lipiec. Wśród premier The Bear i kryminał Most zbrodni

i

Autor: Disney+ Disney+ z nowościami na lipiec. Wśród premier "The Bear" i kryminał "Most zbrodni"

Najciekawsze nowości

Disney+ z nowościami na lipiec. Wśród premier “The Bear” i kryminał “Most zbrodni”

2024-07-08 14:31

Co oglądać w lipcu w Disney+? Na platformie pojawi się kilka ciekawych nowości, w tym długo wyczekiwany 3. sezon “The Bear” i coś dla miłośników kryminalnych zagadek. Rozpiskę najciekawszych tytułów prezentujemy poniżej.

Lipiec 2024 w Disney+ to przede wszystkim powrót jednego z najlepszych seriali ostatnich lat. Co tym razem czeka Carmy’ego i resztę ekipy “The Bear”? Emocji dostarczy również serial “Most zbrodni”, inspirowany prawdziwą historią głośnej sprawy nastolatki, która poszła na spotkanie z przyjaciółmi i nigdy nie wróciła do domu. Ale bez zbędnego przedłużania – poniżej znajdziecie listę najciekawszych premier i powrotów Disney+ na lipiec br.

SPRAWDŹ TEŻ: Co oglądać w lipcu na Netflixie? Wśród nowości “Gang Zielonej Rękawiczki 2” i “Cały ten rap”

Disney Plus – nowości na lipiec 2024. Co warto obejrzeć na platforie?

JESZCZE ŻYJĘ, sezon 2 – premiera 3 lipca (wszystkie odcinki)

Twórcami serialu “Jeszcze żyję” są David Windsor i Casey Johnson, a w roli głównej występuje Gina Rodriguez. Opowiada on perypetie Nell Serrano, życiowej porażki, jak sama siebie określa, która pisze nekrologi w lokalnej gazecie i stara się jakoś układać sobie relacje w życiu osobistym i zawodowym. Rzecz w tym, że widuje zmarłych, o których ma pisać, i udzielają jej oni porad życiowych. Serial jest adaptacją książki Alexandry Potter “Confessions of a 40-something F**k Up”.

BLUE W SZORTACH – premiera 3 lipca (7 odcinków krótkometrażowych)

Kolekcja trwających od jednej do trzech minut miniodcinków “Blue w szortach” została napisana przez twórcę “Bluey” Joe Brumma i wyprodukowana przez Ludo Studio. Krótkometrażówki podkreślają zabawne i słodkie momenty z udziałem Bluey i Bingo, opierając się na zabawnych interakcjach i grach, które pozwalają jeszcze lepiej odkrywać postacie i świat znany z “Bluey”.

BLUE W SZORTACH

i

Autor: Disney+ BLUE W SZORTACH

MOST ZBRODNI – premiera 10 lipca (wszystkie odcinki)

“Most zbrodni” oparty jest na książce uznanej autorki Rebekki Godfrey i opowiada prawdziwą historię czternastoletniej Reeny Virk (Vritika Gupta), która w 1997 roku wyszła z domu, by dołączyć do przyjaciół na imprezie, ale nigdy nie wróciła. Oczami Godfrey (Riley Keough) i lokalnej policjantki (Lily Gladstone) oglądamy przedstawiony w serialu tajemny świat młodych dziewcząt oskarżonych o morderstwo i odkrywamy przy tym zaskakujące fakty o nieprawdopodobnym zabójcy.

NASTĘPCY: REBELIA RED – premiera 12 lipca

Uma, która niegdyś stała po złej stronie mocy, teraz jest dyrektorką liceum w Auradonie. Do szkoły zaprasza Red, zbuntowaną córkę tyranicznej Królowej Kier z Krainy Czarów. Królowa Kier nie cierpi całego Auradonu, a zwłaszcza Kopciuszka. Korzysta z okazji do zemsty, podrzucając córkę do nowej szkoły i postanawia objąć władzę. Red musi połączyć siły z wiecznie dążącą do perfekcji córką Kopciuszka, Chloe, by cofnąć się w czasie i zmienić bieg bolesnych zdarzeń, które sprawiły, że mama Red stała się królową złoczyńców.

THE BEAR, sezon 3 – premiera 17 lipca (wszystkie odcinki)

Trzeci sezon serialu FX “The Bear” powraca, a z nim Carmen “Carmy” Berzatto (Jeremy Allen White), Sydney Adamu (Ayo Edebiri) i Richard "Richie" Jerimovich (Ebon Moss-Bachrach), którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby wznieść The Bear – bar przekształcony w wykwintny lokal – na najwyższy poziom. Utrzymanie się na powierzchni w tym niestabilnym biznesie nie jest łatwym zadaniem. Choć dla wielu z branży to przegrana bitwa, Carmy naciska na siebie mocniej niż kiedykolwiek i wymaga doskonałości od swojej załogi, aby osiągnąć to, czego wszyscy pragną.

Wspólne dążenie do kulinarnego ideału podbudowuje załogę i sukcesywnie wzmacnia więzi, będące głównym spoiwem restauracji. W miarę powiększania się zespołu, każdy członek będzie przesuwał granice swoich umiejętności, aby osiągnąć jak najwyższy poziom usług w ramach pełnionej funkcji. W branży restauracyjnej nie istnieje coś takiego, jak stały grunt, a wraz z ciągle zmieniającym się rynkiem, pojawiają się również nowe wyzwania i możliwości. Szefowie kuchni nauczyli się, że liczy się każda sekunda, a tylko od sprawności ekipy zależy, czy uda się ją wykorzystać. Trzeci sezon da widzom odpowiedź na pytanie, czy ekipa “The Bear” ma to, czego potrzeba, aby przetrwać branżowe zawirowania.

WILL TRENT, sezon 2 – premiera 24 lipca (pierwsze trzy odcinki)

Główny bohater serialu opartego na cyklu bestsellerowych powieści Karin Slaughter “Will Trent”, agent specjalny Will Trent z Biura Dochodzeniowego stanu Georgia (GBI) został porzucony po urodzeniu i miał trudne dzieciństwo w niewydolnym systemie rodzin zastępczych w Atlancie. Teraz Will wykorzystuje w ściganiu przestępców swoje unikalne doświadczenia i ma najwyższy w GBI wskaźnik rozwiązanych spraw.

WILL TRENT

i

Autor: Disney+ WILL TRENT

SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze seriale na lato. TOP5 produkcji w sam raz na wakacyjny seans

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

"Najgorsze" castingi, które pokochali widzowie