Dirt Man - kim jest ostatni superbohater Stana Lee? Dostanie swój film?

2018-11-15 13:58
Stan Lee
Autor: Jordan Strauss/Invision/AP/East News Stan Lee

Stan Lee na zawsze zostanie zapamiętany jako jeden z najgenialniejszych twórców komiksów. Okazuje się, że pracował on nad jeszcze jednym projektem. Co wiadomo o Dirt Manie?

Dirt Man będzie ostatnim superbohaterem, którego zostawił po sobie Stan Lee? Po śmierci twórcy szczegóły tego projektu zdradziła jego córka - Dirt Man był postacią, nad którą pracowali razem. Co już o nim wiadomo? Czy córka Stana Lee dokończy ich wspólne dzieło i przygody Dirt Mana ujrzą światło dzienne?

Gladiator 2 - Ridley Scott pracuje nad kontynuacją filmu. Co wiadomo o sequelu?

Dirt Man ostatnim bohaterem Stana Lee?

12 listopada 2018 roku pożegnaliśmy Stana Lee, twórcę komiksów, wieloletniego prezeza Marvela. Człowieka, któremu wielu z nas zawdzięczna rewelacyjne dzieciństwo. Obecnie filmy z Marvel Cinematic Universe biją w kinach rekordy popularności i niemal co chwilę na ekrany trafiają ich kolejne części. Niewykluczone jednak, że mamy szansę na jeszcze jednego superbohatera od tego niezwykłego twórcy. Córka Stana Lee, JC Lee, wyjawiła TMZ, że wspólnie pracowali nad bohaterem o nazwie Dirt Man:

Przez całe życie usiłowałam go namówić, abyśmy razem stworzyli postać. Pracowaliśmy nad bohaterem zwanym Dirt Man. (...) Powiedziałam: 'Tato, proszę, żadnego jazgotu, stali, niczego takiego. Zróbmy kogoś surowego, ubrudźmy się'.

Ten opis jest mocno enigmatyczny, ale rzeczywiście może zapowiadać bohatera, z jakim do tej pory nie mieliśmy do czynienia. Córka Stana Lee wyjawiła także, że 'to jeszcze nie koniec' i ma ogromną nadzieję, że Dirt Man stanie się bohaterem filmu. My z kolei mamy nadzieję, że - jeśli projekt rzeczywiście zostanie sfinalizowany - otrzymamy godnego następcę Spider-Mana, Czarnej Pantery czy Hulka, a nie wydmuszkę, której celem będzie wyłącznie zarabianie pieniędzy.

NAJNOWSZE