Design Dream. Pojedynek na wnętrza - prowadząca. Kim jest gospodyni programu?

2021-02-18 10:52 AW
Design Dream. Pojedynek na wnętrza
Autor: Materiały Prasowe

Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to nowy format Telewizji POLSAT. Sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu.

Design Dream. Pojedynek na wnętrza - prowadząca. Kim jest gospodyni programu? Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. To właśnie eksperci wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach bohaterów, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

Design Dream. Pojedynek na wnętrza - prowadząca. Kim jest gospodyni programu?

Najbardziej kreatywne show w Polsce wiosną na antenie stacji. Prowadzącą Anna Wyszkoni. Wokalistka o wyjątkowym głosie zadebiutuje w nowej roli jako przewodniczka po świecie wnętrzarskich inspiracji. W nowym formacie „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” sześciu zdolnych uczestników będzie walczyć o tytuł najlepszego projektanta wnętrz, wyjątkową nagrodę pieniężną, uznanie jurorów i widzów Telewizji POLSAT. 

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, która w 2021 roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów i ponad pół miliona sprzedanych płyt. Wiosną zaprezentuje się szerokiej publiczności w zupełnie nowej odsłonie. Artystka przyjęła propozycję Telewizji POLSAT i wystąpi w roli gospodyni nowego programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”.

Design Dream. Pojedynek na wnętrza - Anna Wyszkoni prowadzącą nowego show Polsatu!
NAJNOWSZE