DDTVN - zaręczyny uczestników Hotelu Paradise w programie na żywo! Tego nikt się nie spodziewał!

2022-01-02 10:53 kg
Hotel paradise
Autor: materiał prasowy

Hotel Paradise to program, w którym udział biorą piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy marzą o tym, aby przeżyć niezapomniane chwile w egzotycznym miejscu, wygrać duże pieniądze oraz spotkać miłość życia, z którą spędzą resztę życia. W drugiej edycji randkowego show udział brali między innymi Ania i Ivan, którzy od udziału w programie pozostają w związku. W niedzielę, 2 stycznia 2022 roku para pojawiła się w Dzień Dobry TVN. To właśnie w śniadaniowym programie stacji TVN Ivan postanowił poprosić ukochaną o rękę!

DDTVN – zaręczyny uczestników Hotelu Paradise w programie na żywo! Hotel Paradise to randkowe reality show, które gości na antenie TVN7 od 2020 roku. Od samego początku program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą rozwój relacji pomiędzy uczestnikami show. Mieszkańcy hotelu niejednokrotnie udowodnili, że miłość można odnaleźć nawet w telewizji! Kolejnym dowodem na to są Ivan i Ania, którzy właśnie zostali narzeczeństwem.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

DDTVN – zaręczyny uczestników Hotelu Paradise

Ania i Ivan to uczestnicy drugiej edycji Hotelu Paradise. Para praktycznie od początku pobytu w hotelu na Bali tworzyła zgrany duet i stale rozwijała łączące je uczucie. Pomimo tego, że widzowie nie wierzyli w to, że ich związek przetrwa po programie, oni udowodnili, że w telewizji również można odnaleźć prawdziwą miłość. W niedzielę, 2 stycznia 2022 roku Ania i Ivan byli gośćmi programu Dzień Dobry TVN. Ku zaskoczeniu Ani oraz prowadzących program – Filipa Chajzera oraz Anny Kalczyńskiej, w pewnym momencie Ivan wyznał ukochanej miłość i poprosił ją o rękę! Ania nie kryła wzruszenia i bez wahania zgodziła się zostać żoną Ivana. Gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Sonda
Czy oglądasz Hotel Paradise?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE