Cztery wesela i pogrzeb - obsada serialu. Andie MacDowell powraca do produkcji HBO!

2020-11-27 15:52 AW
Cztery wesela i pogrzeb
Autor: Materiały Prasowe

Maya (Nathalie Emmanuel), młoda dyrektorka ds. komunikacji, pracuje na rzecz kampanii senatorskiej w Nowym Jorku. Kiedy pewnego dnia dziewczyna otrzymuje zaproszenie na ślub od swojej koleżanki ze szkoły, obecnie mieszkającej w Londynie, postanawia zostawić za sobą zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne, i rusza w podróż do Anglii. Tam ponownie nawiązuje kontakt ze starymi przyjaciółmi i niespodziewanie zostaje rzucona w sam środek ich osobistych kryzysów.

Cztery wesela i pogrzeb - obsada serialu. Wszystkich bohaterów czeka burzliwy rok, podczas którego znajdą nową miłość i poznają ból rozstania. W serialu zobaczymy, jak zaczynają i kończą się związki, miłość rodzi się i wypala, będziemy świadkami pewnego politycznego skandalu i poznamy kulisy londyńskiego życia towarzyskiego. Naturalnie nie zabraknie w nim także tytułowych czterech wesel i.... pogrzebu.

Cztery wesela i pogrzeb - obsada serialu

Premiera produkcji zaplanowana została na 1 grudnia w HBO GO. W HBO3 serial premierowo wyemitowany zostanie jako sylwestrowy maraton. W serialu Cztery wesela i pogrzeb występują: Nathalie Emmanuel (serial HBO Gra o tron, filmy Więzień labiryntu), Nikesh Patel (serial Indian Summers, Artemis Fowl), John Reynolds (serial Stranger Things), Rebecca Rittenhouse (Pewnego razu... w Hollywood), Brandon Mychal Smith (Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki), a także Andie MacDowell (Seks, kłamstwa i kasety wideo) oraz Dermot Mulroney (Mój chłopak się żeni).

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE