Czerwona królowa odcinek 4 - streszczenie. Spotkanie Reginy z Barskim okazuje się katastrofą!

2020-09-22 10:57 PK
Czerwona królowa
Autor: Materiały prasowe TVP

Czerwona królowa to serial o dziewczynie uchodzącej za najpiękniejszą radziecką modelkę słynnego Państwowego Domu Mody w Moskwie. Serial emitowany jest w TVP2 w każdy wtorek, tuż po M jak miłość. Co wydarzy się w 4 odcinku serialu?

Czerwona królowa - o czym jest serial? Rok 1953, prowincjonalne miasto w Rosji. Zoja jest uczennicą. Dorasta w biednej rodzinie z ojcem inwalidą wojennym, alkoholikiem, który wciąż urządza awantury. Mama myje podłogi w fabryce. Robi wszystko dla swej córki, by ta mogła żyć inaczej. W czasie kolejnej awantury Zoja w obronie matki uderza ojca. Śmiertelnie. Matka bierze winę na siebie i zostaje skazana. Dziewczyna, jako córka morderczyni, staje się obiektem prześladowań społeczności. Odmawia się jej nawet medalu za celujące oceny w nauce i znakomicie zdaną maturę. Zdesperowana Zoja za łapówkę zmienia imię na Regina i ucieka do Moskwy. Tam poznaje Augustę, profesora konserwatorium, niezwykle kulturalną, miłą starszą panią i jej wnuka przystojnego, miłego Wołodię.

Czerwona królowa odcinek 4 streszczenie

Regina zaczyna studiować malarstwo i grafikę, ale nie potrafi zapomnieć przelotnego spotkania z utalentowanym i pięknym Lwem Barskim. Dziewczyna prosi przyjaciółkę o przedstawienie jej Barskiemu. Upragnione spotkanie z najbardziej pożądanym kawalerem artystycznej Moskwy kończy się jednak katastrofą. Regina znużona pracą księgowej postanawia zmienić swoje życie i odwiedza Wierę Arałową w Domu Mody.

Czy Paweł z "M jak miłość" będzie miał romans z Kingą?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE