Czas, w jakim światło pokonuje drogę ze Słońca na Ziemię, to mniej więcej... Milionerzy 28.07.2021

2021-07-28 13:17 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Czas, w jakim światło pokonuje drogę ze Słońca na Ziemię, to mniej więcej... Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Czas, w jakim światło pokonuje drogę ze Słońca na Ziemię, to mniej więcej... Która odpowiedź na to pytanie z tego odcinka Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) 8 sekund, B) 8 minut, C) 24 godziny, D) 365 dni.

Czas, w jakim światło pokonuje drogę ze Słońca na Ziemię, to mniej więcej...

Tak brzmiało pytanie za 40 tys. zł. Uczestniczka postanowiła skorzystać z pół na pół, po czym zaznaczyła B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) 8 minut jest prawidłowa.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE